Love Island 3 - casting. Jak się zgłosić do programu?

2020-11-30 15:09 AW
Love Island 2 - kto w finale?
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Po ogromnym sukcesie pierwszej i drugiej edycji „Love Island. Wyspa miłości”, czas na trzecią odsłonę najgorętszego reality show. Właśnie ruszają castingi do kolejnego sezonu. Szukamy nietuzinkowych singli, którzy pragną znaleźć miłość swojego życia i zaistnieć w świecie mediów oraz internetu. Emisję premierowych odcinków na antenie Polsatu i w serwisie ipla.tv zaplanowano na wiosnę 2021. Program poprowadzi Karolina Gilon.

Love Island 3 - casting. Jak się zgłosić do programu? Sukces programu tworzą wyjątkowi i charyzmatyczni uczestnicy, którzy zgłaszając się do show, chcą przede wszystkim znaleźć miłość swojego życia, przeżyć fantastyczną przygodę i dodatkowo zyskać sławę, a także fanów na swoich social mediach! Po raz kolejny single w wieku 18-35 lat mogą zostać częścią tego światowego hitu! Uczestników drugiej edycji – Julię i Dominika, Magdę i Igora, czy Oliwię i Mikołaja połączyło gorące uczucie i wciąż tworzą szczęśliwe związki.

Love Island 3 - casting. Jak się zgłosić do programu?

Format pokazuje randkowe podboje, miłosne uniesienia Wyspiarzy w przyjemnej dla oka scenerii: piękna willa z ogrodem i basenem, bajkowe plenery. Nie brakuje też trudnych momentów w życiu  uczestników – kryzysy, niedopowiedzenia, zazdrość, łzy rozpaczy, dramatyczne chwile – towszystko jest elementem Love Island i za ten realizm okraszony upalnym słońcem, Polacy pokochali ten format. Jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zostać gwiazdą najgorętszego show w historii telewizji, przeżyć przygodę życia, zawalczyć o miłość i sławę, zgłoś się do „Love Island. Wyspa miłości”! Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: loveislandpolska.pl

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE