Love Island 9

i

Autor: materiały prasowe

programy

Love Island 10 - kiedy nowa edycja randkowego show?

2024-04-17 9:08

Za nami wielki finał dziewiątej odsłony jednego z najpopularniejszych, randkowych show w Polsce, Love Island. Widzowie zadecydowali, że to Zuza i Jarek stworzyli najlepszą parę i to właśnie oni zgarnęli główną nagrodę, jaką jest 100 tysięcy złotych. Czy powstanie kolejna odsłona Love Island?

Love Island zadebiutowało na ekranach naszych telewizorów w 2019 roku. Od tego czasu widzowie mieli okazję obejrzeć aż dziewięć odsłon randkowego show, w których zdecydowanie nie brakowało emocji, uczuć i czułości. Triumfowali w nich: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, Julia Nowakowska i Dominik Grot, Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk, Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki, Josie Kwaśniewska i Kuba Galica, Angelina Zaichenko i Aleksandr „Sasha” Muzheiko, Agata Paź i Hubert Wicher, Laura Gołaszewska i Armin Pawlak oraz Zuza Maciejewska i Jarek Mrozowski. To właśnie oni, zdaniem widzów, w programie stworzyli najbardziej dobrane pary, które miały szansę na coś więcej również po zakończeniu emisji show. Kiedy nowa grupa singli otrzyma szansę na miłość?

Josie Kwaśniewska została „Królową przetrwania”! Wcześniej wygrała Love Island. Czy jej związek przetrwał?

Love Island 10 - kiedy nowa edycja?

Po finale Love Island 9 widzowie mają wątpliwości, czy powstanie nowa odsłona ich ukochanego programu. Jak zauważyli, zawsze w finale sezonu Karolina Gilon informowała o otwarciu castingu do kolejnej edycji. Tym razem jednak prowadząca nic nie wspomniała o castingu. Co więcej, widzów niepokoją słowa Gilon, która w pewnym momencie powiedziała „to było ostatnie Love Island”. Nie wiadomo jednak, czy miała na myśli ostatni odcinek tego sezonu czy ostatni odcinek programu. Jak na razie nie ma oficjalnej informacji o zakończeniu produkcji Love Island, miejmy więc nadzieję, że dziesiąta edycja programu pojawi się na antenie TV4 już w jesiennej ramówce stacji. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.