LOTTO Superliga 2022 - gdzie oglądać zmagania tenisistów? Transmisja TV i ONLINE

2022-08-09 10:41 Leon Pietrzak
LOTTO SuperLIGA
Autor: © SuperLIGA / Adam Ciereszko

Gdzie oglądać LOTTO SuperLIGA 2022? Światowe gwiazdy tenisa walczą o tytuł mistrza Polski, więc emocji na pewno nie zabraknie. Przed kibicami 7. kolejka zmagań, a w niej najlepsze światowe kluby, które zmierzą się ze sobą już w najbliższy weekend 13-14 sierpnia. Podpowiadamy, gdzie oglądać spotkania na żywo!

LOTTO SuperLIGA 2022 - program i transmisja na niedzielę 14 sierpnia. Kto zagra i wywalczy sobie zwycięstwo w nadchodzących spotkaniach? Najlepsza zawodowa liga na świecie trwa w najlepsze, a przed fanami sportu już ostatnia 7. kolejka. Przypomnijmy, że pierwsze rywalizacje rozpoczęły się z końcówką maja. Aktualna faza turnieju wyłoni 4 najlepsze kluby, które w grudniu zmierzą się podczas zawodów na FINAL FOUR. Emocji na pewno nie zabraknie, bo kluby będą walczyć o historyczny, pierwszy tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Kibice nie chcą przegapić zmagań sportowców, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, gdzie będzie można obejrzeć mecze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: LOTTO SuperLIGA: najlepsza zawodowa liga na świecie. Polskie kluby, światowe gwiazdy tenisa!

IGA ŚWIĄTEK BEZ TAJEMNIC [RODZICE, SUKCESY, IDOLE] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #52

LOTTO Superliga 2022 - transmisja w TV i ONLINE

Kiedy i gdzie oglądać mecze tenisa w LOTTO SuperLIGA? Najbliższe spotkania odbędą się w niedzielę 14 sierpnia 2022 r. Transmisja będzie dostępna od godz. 12:30 na kanale Polsat Sport. Rywalizacje będzie można obejrzeć także w internecie na platformie Polsat Box Go. W tym drugim przypadku trzeba będzie wykupić odpowiedni abonament. Niektóre powtórki z Superligi pojawią się również na profilu YouTube - "SuperLIGA S.A".

Sonda
Który z tych tenisistów jest najwybitniejszym w historii?

LOTTO Superliga 2022 - MECZE. Kto gra w niedzielę 14.08?

Spotkanie ligowe 7. kolejki LOTTO SuperLIGA rozpocznie się już w sobotę 13 sierpnia. Na korcie zobaczymy wtedy rywalizację CKT Grodzisk Mazowiecki i WKT MERA Warszawa. Drugi dzień zmagań przyniesie jeszcze więcej emocji, ponieważ kibice będą mogli obejrzeć zmagania tenisistów m.in. z Kalisza, Poznania i Bytomia. Tak prezentują się nadchodzące mecze:

  • OSAVI TENNIS TEAM Kalisz vs KT KUBALA Ustroń
  • AZS TENIS Poznań vs PARK TENISOWY OLIMPIA Poznań
  • CKT Grodzisk Mazowiecki vs WKT MERA Warszawa
  • BKT ADVANTAGE Bielsko-Biała vs KS GÓRNIK Bytom
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE