Lombard. Życie pod zastaw sezon 9. - ZWIASTUN już jest! Co w nowych odcinkach?

2021-08-03 13:16 AW
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

Jesień w TV Puls rozpocznie przedpremiera pierwszego odcinka 9. sezonu hitowego serialu „Lombard. Życie pod zastaw” (piątek 27 sierpnia, 20:00). Na premiery kolejnych 60 odcinków TV Puls zaprasza od 30 sierpnia od poniedziałku do piątku o 19:00.

W najsłynniejszym polskim lombardzie jak zawsze zobaczymy życiowe, wciągające historie, nie zabraknie nowych postaci i zaskakujących przedmiotów. Jednym z nich będzie… noga, którą przyniesie znajomy Ziutka (Henryk Gołębiewski). Lolek (Jerzy Górski) rozpozna w nodze fragment rzeźby z muzeum, w którym kiedyś pracował.

Lombard. Życie pod zastaw sezon 9. - ZWIASTUN już jest! Co w nowych odcinkach?

Z kolei Mariusz (Michał Chorosiński) będzie miał dylemat, czy przyjąć pod zastaw…kieł mamuta! Jakiś czas później w lombardzie pojawi się para jaskiniowców… Nie zabraknie też żywiołowej Filomeny (Małgorzata Rożniatowska), która całą energię skieruje na pomoc osobom starszym, aby rozwiązać problem ich częstego wykluczenia z życia społecznego.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE