Lombard. Życie pod zastaw - sezon 9. Kiedy kolejne odcinki serialu?

2021-05-17 16:31 Alicja Wójcik
Lombard. Życie pod zastaw
Autor: screen youtube.com, kanał TV Puls screen youtube.com

Lombard. Życie pod zastaw to uwielbiany przez Polaków codzienny serial paradokumentalny. Produkcja opowiada o losach właściciela tytułowego lombardu, Kazimierza Barskiego, jego rodziny, znajomych, a także często bardzo osobliwych klientów. Lombard. Życie pod zastaw łączy wątki fabularne z kryminalnymi, a w serialu nie brakuje bardzo gwałtownych zwrotów akcji i prawdziwych dramatów.

Lombard. Życie pod zastaw - sezon 9. Powstaną kolejne odcinki serialu? Kiedy możemy spodziewać się premiery? Lombard. Życie pod zastaw to niekwestionowany hit TV Puls. Serial doczekał się trzech Telekamer i został wyróżniony złotą Telekamerą w 2021 roku. Obecnie emitowany 8. sezon Lombardu rozpoczął się 1 marca, a jego emisja została zaplanowana do 25 maja 2021.

Lombard. Życie pod zastaw - sezon 9. Kiedy kolejne odcinki serialu?

Lombard cieszy się tak dużą popularnością, że nowe sezony wznawiane są aż dwa razy do roku - zarówno w jesiennej, jak w i wiosennej ramówce. Taki schemat trwa nieprzerwanie od 2017 roku, kiedy to pierwszy sezon serialu trafił do emisji. Jak na razie TV Puls nie potwierdził oficjalnie, czy 9. sezon Lombardu powstanie, jednak biorąc pod uwagę oglądalności produkcji, trudno wyobrazić sobie, aby mogło zabraknąć jej w ramówce stacji. Wszystko wskazuje więc na to, że nowe odcinki serialu trafią do emisji już od września 2021 roku.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE