Locke & Key wraca z finałowym sezonem. Jest pierwszy zwiastun i data premiery!

2022-06-06 19:04 Natalia Nowecka
Locke & Key 3 sezon - zwiastun i data premiery ostatniej serii
Autor: materiały prasowe Netflix Locke & Key 3 sezon - zwiastun i data premiery ostatniej serii

Locke & Key to popularny serial Netfliksa z gatunku fantasy, który już wkrótce powróci do nas po raz ostatni. Netflix pokazał pierwszą zapowiedź 3. sezonu Locke & Key, która przy okazji zdradziła dokładną datę premiery.

Locke & Key to serial powstały na podstawie komiksu Joego Hilla, który doczekał się dotąd dwóch sezonów. Trzeci (i zarazem finałowy) zawita na Netfliksie już wkrótce, a tymczasem (z okazji Netflix Geeked Week) zaprezentowano pierwszą zapowiedź oraz dokładną datę premiery. Kiedy przyjdzie nam pożegnać rodzinę Locke'ów?

Locke & Key 3 sezon - ZWIASTUN

Pierwsza zapowiedź 3. sezonu "Locke & Key" prezentuje się następująco:

Choć nie ujawniono dokładnych szczegółów fabularnych wiemy, że w 3. sezonie "Locke & Key" główni bohaterowie zmierzą się ze znacznie potężniejszym przeciwnikiem, niż dotychczas. Twórcy zapewnili również, że czeka nas satysfakcjonujące zakończenie i nie ma tu mowy o przedwczesnym skasowaniu serialu. "Locke & Key" od początku planowane było na trzy sezony.

Locke & Key 3 sezon - KIEDY PREMIERA?

W rolach głównych powrócą Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Brendan Hines, Sherri Saum, Kevin Durand i Coby Bird. Finałowy sezon "Locke & Key" liczył będzie 8 odcinków i zadebiutuje na Netfliksie już 10 sierpnia 2022 roku. 

ZOBACZ TAKŻE: Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery. Tych produkcji NIE MOŻECIE przegapić

Sonda
Czekasz na 3. sezon "Locke & Key"?

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE