Locke & Key: 4 sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

2022-08-10 15:19 Natalia Nowecka
Locke & Key: 4 sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?
Autor: materiały prasowe Netflix Locke & Key: 4 sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

"Locke & Key:" powraca z kolejnym sezonem. Czy debiutująca dziś seria jest już ostatnią? Kiedy zobaczymy kolejne odcinki hitu Netfliksa? Sprawdziliśmy.

Locke & Key - 4. sezon powstanie? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu fanów serialu Netfliksa. Popularna produkcja powróciła do nas z kolejnym (trzecim) sezonem i jak zwykle wywołała wiele emocji. Zatem, kiedy premiera nowych odcinków i czy w ogóle takowe zobaczymy?

Locke & Key: 4 sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Niestety nie mamy dobrych wieści. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, nasza przygoda z "Locke & Key" kończy się na trzecim sezonie. Mimo sporej popularności i przychylności widzów, Netflix nie będzie kontynuował produkcji.

Locke & Key: o czym jest serial?

"Locke & Key" to serial powstały na podstawie komiksu Joego Hilla, który przybliża nam losy rodziny Locke'ów, która po przeprowadzce do tajemniczej posiadłości odnajduje szereg magicznych kluczy. Każda magia ma jednak swoją cenę, zatem nie bez powodu mówi się, że "Locke & Key" to zgrabne połączenie klimatów fantasy i grozy

Locke & Key: gdzie oglądać?

W rolach głównych występują Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Brendan Hines, Sherri Saum, Kevin Durand i Coby Bird. Wszystkie odcinki serialu "Locke & Key" znajdziecie w bibliotece Netfliksa.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE