Zranione Ptaki

i

Autor: Materiały TVP

Levent z serialu Zranione ptaki to mega ciacho! Na Instagramie nie brakuje gorących fotek

2022-10-20 15:57

Serial Zranione ptaki podbił serca polskich widzów. Miliony osób z wielkim zainteresowaniem śledzą głównych bohaterów. Szczególnie dużą popularnością, głównie wśród fanek produkcji, cieszy się grający Leventa aktor Ali Yasin Özegemen. Jego Instagram pełen jest gorących zdjęć!

Serial Zranione ptaki nie miał łatwego zadania. Turecki tytuł pojawił się w ofercie Telewizji Polskiej po tym, jak z ekranów zniknął uwielbiany przez telewidzów Elif. Zranionym ptakom udało się jednak bez problemu powtórzyć sukces poprzednika. Miliony osób z niecierpliwością wyczekują nowych odcinków, by dowiedzieć się, co nowego słychać u jego bohaterów. Równie dużym zainteresowaniem, co serialowe życie, wielbicieli produkcji zastanawia też życie prywatne grających w niej aktorów. Bez wątpienia prawdziwą legendą Zranionych ptaków jest główny bohater Levent. Mężczyzna gra też w Zakazanym owocu! W rolę przystojniaka wciela się turecki aktor Ali Yasin Özegemen. 33-latek to prawdziwe ciacho. Poza aktorstwem Ali Yasin Özegemen zajmuje się też modelingiem. To widać szczególnie na Instagramie, gdzie ochoczo prezentuje swoje wysportowane ciało. Komentarze internautek mówią same za siebie!

Gizem Arikan - Meryem ze Zranionych ptaków poza planem serialu. Jak wygląda? Co wiadomo o jej życiu?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - Levent prywatnie

Jak prywatnie wygląda grający Leventa Ali Yasin Özegemen? Czy mężczyzna jest na co dzień tak samo atrakcyjny, jak w serialu? Zdecydowanie! Ali Yasin Özegemen jest nie tylko aktorem, ale i modelem. Po raz pierwszy przed kamerę trafił jako 23-latek, w 2012 roku. Spójrzcie tylko, jakimi fotkami dzieli się na Insta.

Sonda
Zranione ptaki - ulubiona postać?