Leszek Lichota

i

Autor: WBF Leszek Lichota

Leszek Lichota: Instagram, dzieci, Wataha, Na Wpólnej, żona, wiek

2018-09-11 13:45

Leszek Lichota: Instagram, dzieci, Wataha, Na Wspólnej, żona, wiek - to zapytania, których najczęściej szukacie na temat polskiego aktora. Zbieramy informacje o Leszku Lichocie.

Leszek Lichota: Instagram, dzieci, Wataha, Na Wpólnej, żona, wiek. Co warto wiedzieć o utalentowanym polskim aktorze? Leszka Lichotę na pewno wielu widzów zapamiętało jako Grzesia, syna Ziębów w serialu Na Wspólnej. Aktor ma jednak na koncie wiele poważniejszych ról! Wcielał się między innymi w rolę Wiktora w serialu Wataha.

Na Wspólnej: Krystyna umrze! Szokująca śmierć w serialu

Leszek Lichota: żona

Od wielu lat związany jest z aktorką Iloną Wrońską. Ilona również znana jest z Na Wspólnej, gdzie wciela się w rolę Kingi Brzozowskiej. W czerwcu 2018 aktorka poinformowała o swoim odejściu z serialu.

Leszek Lichota: dzieci

Para ma dwoje dzieci - córkę Nataszę, która urodziła się w 2006 roku, i syna Kajetana, który urodził się dwa lata później.

Leszek Lichota: Instagram

Instagram aktora to leszeklichota_official. Leszek Lichota należy do osób chroniących swoją prywatność i nie dzieli się jednak zdjęciami, na których widać byłoby np. jego rodzinę.

Leszek Lichota: wiek

Aktor urodził się 17 września 1977 - w tym roku skończy 41 lat.

Leszek Lichota: Wataha

Leszek wcielił się w główną rolę w serialu, w ktorym zagrał kpt. SG Wiktora Rebrowa. Pierwszy sezon Watahy został wyemitowany w 2014 roku. Mimo pierwotnych planów, które zakładały, że projekt nie będzie kontynuowany, w 2017 roku ukazał się drugi sezon Watahy.

Czy Leszek Lichota wraca do Na Wspólnej?

W produkcji TVN Lichota wcielał się w postać Grzegorza Zięby - ostatecznie zrezygnował z tej roli w 2009 roku, a serialowy Grzegorz stał się świadkiem koronnym i nie mógł wrócić do kraju. W 2017 roku jego postać znów pojawiła się w Na Wspólnej - jak na razie nic nie wskazuje na to, aby miał wrócić do serialu na stałe.

W rytmie serca - odcinki za darmo!

Przegapiliście odcinek serialu W rytmie serca? Nie ma problemu! U nas znajdziecie wszystkie epizody z dwóch pierwszych sezonów oraz premierowo nowe odcinki trzeciego sezonu całkowicie za darmo! Kliknij w grafikę i śledź przygody bohaterów serialu!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE