Lepsza połowa - kiedy premiera nowego serialu TVP? Emisja przeniesiona!

2019-09-10 15:16 k.w.
Lepsza połowa
Autor: Materiały TVP

Jesienna ramówka TVP jest pełna zaskoczeń! Telewizja Polska przygotowała bowiem mnóstwo nowości. Wśród nich warto wspomnieć o programach Gotowi do gotowania. Start, Najgorszy kucharz czy też Teściowe i synowe. Kto tu rządzi. Do ramówki miał też dołączyć nowy serial - Lepsza połowa. Okazuje się jednak, że jego emisja została przeniesiona na późniejszy termin. Kiedy produkcja zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów?

Lepsza połowa - emisja serialu została przesunięta! Kiedy premiera nowej produkcji TVP? Lepsza połowa to serial komediowy, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Wszystko za sprawą formatu, który jest uwielbiany przez wszystkich Polaków. W produkcji zagrali między innymi Artur Żmijewski, Piotr Adamczyk czy też Anna Dereszowska. Okazuje się, że premiera Lepszej połowy została przesunięta na późniejszy termin. Kiedy serial zadebiutuje na antenie TVP 2?

Lepsza połowa - kiedy premiera?

Lepsza połowa to opowieść o grupie przyjaciół, którzy są na różnych etapach życiowych, ale wspierają się i pomagają sobie nawzajem. Marek i Jola mają dwoje dzieci - nastoletnią Dusię oraz dorastającego Kamila. Od zawsze mieli z nimi świetny kontakt. Wszystko zmienia się wtedy, kiedy dzieci zaczynają żyć własnym życiem. To ich niepokoi.

Serial miał zadebiutować na antenie TVP 2 7 września, o godzinie 22:00. Tak się jednak nie stało. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska podjęła decyzję o przeniesieniu emisji na wiosnę 2020 roku. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie będzie emitowany nowy serial TVP 2. Jeżeli pojawią się informacje na ten temat - znajdziecie je w tym artykule.

NAJNOWSZE