Lego Masters 3 - nowe jury. Kim są nowi jurorzy programu?

2022-08-10 15:31 Adrian Rybak
Lego Masters
Autor: Materiały Prasowe

Lego Masters to program, który powraca na antenę TVN z trzecią edycją. W show udział biorą wielbiciele klocków Lego, którzy w każdym odcinku mają za zadanie stworzyć spektakularne miniatury budowli, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. W nadchodzącym sezonie widzów czekają zmiany. Będzie nowe jury!

Lego Masters powraca z 3. edycją. Już tej jesieni na antenie TVN zadebiutuje trzecia edycja Lego Masters. Każdy odcinek show to nowe wyzwanie dla jego uczestników. Sześć wyjątkowych par ponownie stanie do walki o tytuł Mistrza Lego i o nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Aby wygrać, będą musieli pokazać swoje zdolności, kreatywność, wyobraźnię oraz umiejętności techniczne. Pod koniec każdego odcinka jedna para opuści program i tym samym straci możliwość walki o wygraną. W poprzedniej edycji w jury zasiedli Aleksandra Mirecka Kamil Bednarek. W nowym sezonie tak jednak nie będzie.

Milionerzy: co ma wspólnego Pożegnanie Słowianki z partyzancką pieśnią Rozszumiały się wierzby płaczące?

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Lego Masters 3 - nowi jurorzy

W nowej edycji programu Lego Masters pojawią się nowi jurorzy. Wiemy już, kto to będzie. Stacja TVN poinformowała, że zmagania uczestników oceniać będą Czesław Mozil oraz Pola Lisowicz.

Lego Masters 3 - kiedy premiera?

Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek nowej edycji programu Lego Masters? Premierę trzeciego sezonu zaplanowano na jesieni 2022 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że TVN ma rozpocząć jesienną ramówkę na początku września.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE