Lego masters

i

Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Lego Masters 2 - kto wygrał drugą edycję? Znamy zwycięzców!

2021-12-11 11:46

Lego Masters to program, który można było oglądać na antenie TVN. W show udział biorą wielbiciele klocków Lego, którzy w każdym odcinku mają za zadanie stworzyć spektakularne miniatury budowli, pojazdów i miejsc, skomplikowane mechanizmy oraz całe miasta. Za nami finał drugiej edycji. Kto zgarnął główną nagrodę?

Lego Masters 2 - kto wygrał drugą edycję? Znamy zwycięzców! Najbardziej rozrywkowy program i zupełnie nowa forma zabawy. Najsłynniejsze klocki świata i budowle Lego, które do tej pory można było zobaczyć tylko w filmach! W każdym odcinku uczestnicy muszą zmierzyć się z zadaniami oraz stworzyć spektakularne konstrukcje z  klocków Lego. To sprawdzian zdolności uczestników, ich kreatywności, wyobraźni i umiejętności technicznych. Pod koniec każdego odcinka najsłabsza para opuszcza program. O zwycięstwo walczą 3 najlepsze pary i to prawdziwe starcie mistrzów! Zwycięzca otrzymuje tytuł Mistrza Lego i nagrodę 100 tysięcy złotych... Za nami już finał drugiej edycji show. Sprawdź, kim są zwycięzcy programu.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Lego Masters 2 - zwycięzcy

W finale drugiej edycji Lego Masters wystąpili Ryszard Bosiak i Łukasz Górecki oraz Bartek Mazurkiewicz i Patryk Ziętara. Na koniec ostatniego odcinka show dowiedzieliśmy się, że nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych otrzymują Ryszard Bosiak i Łukasz Górecki. Kim są mężczyźni?

Ryszard Bosiak i Łukasz Górecki - kim są?

Jak czytamy na oficjalnej stronie programu Lego Masters, "Ryszard i Łukasz wykonują ten sam zawód – pracują nad wizualną częścią stron internetowych. Łączą ich również te same pasje – gra na gitarze, zamiłowanie do gier komputerowych i LEGO. Lukasz jest fanem techno i cosplay’u. Sam tworzy swoje stroje, a przebrany za postaci z post-apokaliptycznego uniwersum bierze udział w festiwalach. Ryszarda interesują nowe technologie. Jest również pasjonatem ogrodnictwa. Na swoim balkonie uprawia warzywa i zioła."