Legia - Drita 24.09.2020: transmisja TV i stream online. Gdzie obejrzeć mecz?

2020-09-24 12:43 PK
Legia Warszawa
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Legia Warszawa – Drita Gnjilane to eliminacyjny mecz Ligi Europy. Piłkarze z Łazienkowskiej po raz pierwszy zagrają pod dowództwem Czesława Michniewicza. O której godzinie mecz? Transmisja na żywo z meczu Legia - Drita oraz stream online do sprawdzenia poniżej.

Legia Warszawa – Drita Gnjilane to eliminacje Ligi Europy. Spotkanie zaplanowane jest na czwartek, 24 września 2020 roku. Dla drużyny ze stolicy będzie to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ w roli trenera zadebiutuje Czesław Michniewicz, który zastąpił na tym miejscu Aleksandara Vukovicia. Ekipa legionistów po czterech kolejkach w Ekstraklasie zgromadziła zaledwie sześć punktów i mecz z zawodnikami z Kosowa będzie szansą na rehabilitację za dotychczasową słabą dyspozycję. O której godzinie i gdzie obejrzeć mecz Legia - Drita?

Legia - Drita transmisja na żywo

Legia Warszawa – Drita Gnjilane w telewizji zobaczymy w TVP2. Studio przedmeczowe można obejrzeć w TVP Sport. Początek meczu zaplanowany jest na 20:45. Stream online zostanie udostępniony za pośrednictwem strony sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. Mecz Legia - Drita komentować będą Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Pierwszy trening Artura Boruca w Legii Warszawa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE