Legendarny strój Supermana trafi na aukcję! Cena zwala z nóg

2022-09-30 11:49 Leon Pietrzak
Superman strój
Autor: Rex Features/East News

Marzyliście kiedyś o stroju Supermana? Będzie okazja, by nabyć słynny uniform, który nosił na sobie sam Christopher Reeve w dwóch pierwszych filmach o superbohaterze. To niezła gratka dla fanów i kolekcjonerów. Trzeba tylko będzie sięgnąć głęboko do portfela, bo tanio nie będzie!

Strój Supermana zostanie wystawiony na aukcji, a razem z nim ponad 1500 różnych pamiątek z kultowych filmów. Czerwona peleryna z legendarnym S na niebieskiej klacie będzie najbardziej pożądanym gadżetem, ale to nie wszystko. Wśród przedmiotów znajdą się również rękawice Dartha Vadera z filmu "Gwiezdne wojny: Część IV - Nowa nadzieja", a nawet rydwan z Gladiatora!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SPECTOR - pracował z Beatlesami i Tiną Turner, później trafił do więzienia za morderstwo. Nowy dokument na pierwszej zapowiedzi

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Kostium Supermana trafi do sprzedaży!

Legendarny uniform bohatera już niedługo będzie mógł trafić w ręce kolekcjonera lub wielkiego fana filmowych gadżetów. Całość została uszyta z niemieckiej, elastycznej, miękkiej i niebieskiej tkaniny, na której nie będzie widać śladów potu. Licytacja stroju Supermana odbędzie się w ramach aukcji, która rozpocznie się 3 listopada, a zakończy 6 listopada w londyńskim biurze domu aukcyjnego Propstore.

Ile kosztuje strój Supermana?

Stephen Lane, założyciel domu aukcyjnego Propstore, podkreśla, że oryginalnych kostiumów jest tylko kilka na całym świecie. Jeden z nich już sprzedano w 2019 roku za milion złotych! Zdaniem Lane'a teraz trzeba będzie zapłacić przynajmniej dwa lub trzy razy więcej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE