Lech Poznań - Śląsk Wrocław: transmisja online i TV. Gdzie obejrzeć mecz 4. kolejki PKO Ekstraklasy?

2019-08-09 12:33
Lech Poznań - Śląsk Wrocław: transmisja online i TV. Gdzie obejrzeć mecz 4. kolejki PKO Ekstraklasy?
Autor: PAWEL JASKOLKA / SUPER EXPRESS

Lech Poznań w meczu 4. rundy PKO Ekstraklasy zmierzy się ze Śląsk Wrocław. Czy drużyna z Poznania umocni się w tabeli, a kibice będą mogli świętować sukces? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo w TV? Czy będzie darmowy stream online?

Lech Poznań - Śląsk Wrocław: transmisja online i TV. Gdzie obejrzeć mecz 4. kolejki PKO Ekstraklasy? Drużyny od 1958 roku rozegrały ze sobą 77 spotkań. 22 zwycięstwa odniósł Śląsk Wrocław, 37 razy Lech Poznań. Zespoły zremisowały ze sobą 18 razy. Najwyższa wygrana Lecha była w sezonie 1983/84, kiedy to tablica wyników na stadionie pokazała w meczu ze Śląskiem Wrocław 6:0. Bilans bramek obydwu zespołów to 105-68 dla drużyny z Poznania. Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo w TV? Czy będzie darmowy stream online?

Lech Poznań - Śląsk Wrocław transmisja w TV

Mecz Lech Poznań - Śląsk Wrocław możecie obejrzeć w telewizji. Mamy dobrą wiadomość dla fanów piłki nożnej, ponieważ mecz 4. kolejki PKO EKSTRAKLASY możecie obejrzeć w TV. Transmisja na żywo będzie dostępna 09.08.2019 o godzinie 20:25 na antenie CANAL+SPORT.

Lech Poznań - Śląsk Wrocław: transmisja online

Wielu kibiców zastanawia się, czy będzie możliwość obejrzenia darmowej transmisji online z meczu Lech Poznań - Śląsk Wrocław. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Niestety nie mamy dobrej wiadomości dla fanów ekstraklasy. Stream online będzie dostępny na stronie CANAL+ SPORT. Transmisja w sieci nie jest darmowa i trzeba wykupić abonament.

NAJNOWSZE