Lech Poznań - Legia Warszawa

i

Autor: Beata Zawadzka/East News Mecz Lech Poznań - Legia Warszawa. Gdzie oglądać?

Lech Poznań - Legia Warszawa 1.10.2022 - transmisja ZA DARMO. Gdzie oglądać w TV i ONLINE

2022-09-30 15:51

Lech Poznań - Legia Warszawa : gdzie oglądać darmową transmisję w telewizji i internecie? To pytanie zadaje sobie wielu kibiców, którzy chcą oglądać mecz w ramach 11. kolejki tegorocznej Ekstraklasy. Sprawdziliśmy, gdzie obejrzeć transmisję ze spotkania jednych z najlepszych polskich klubów bez dodatkowych opłat.

Lech Poznań - Legia Warszawa to mecz, na który czekaj wielu fanów polskiej piłki nożnej. W sobotę, 1.10.2022, jedne z najlepszych klubów w naszym kraju zmierzą się w spotkaniu w ramach Ekstraklasy. Najlepsza drużyna Mazowsza oraz najlepsza drużyna Wielkopolski grała razem już wiele razy. Starcia kończyły się różnymi wynikami, a więc sobotni mecz nie ma jednego faworyta. Stać się może wszystko i wszyscy kibice chcą to zobaczyć na własne oczy. O której godzinie odbędzie się mecz? Gdzie szukać transmisji? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - piosenki. Oto hymny mistrzostw świata w Katarze

Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata

Lech Poznań - Legia Warszawa 1.10.2022. Transmisja w TV

Lech Poznań - Legia Warszawa to mecz, który pragnie obejrzeć wiele osób. Dla wszystkich kibiców mamy dobre wiadomości. Spotkanie będzie miało transmisję telewizyjną. Mecz będzie można obejrzeć o godzinie 16:40 na antenie dwóch kanałów Telewizji Polskiej - TVP2 oraz TVP Sport. Wcześniej będzie można zobaczyć studio eksperckie.

Sonda
Kto wygra mecz Lech Poznań - Legia Warszawa?

Lech Poznań - Legia Warszawa 1.10.2022. Transmisja ONLINE

Transmisja w telewizji to nie wszystko. Telewizja Polska przygotowała także ofertę dla internautów. Transmisję będzie można znaleźć na stronie internetowej sport.tvp.pl. Mecz oraz przedmeczowe studio będzie można obejrzeć także w aplikacji TVP Sport.