programy

Laura Tarkota była uczestniczką piątej edycji „Hotelu Paradise”. Jak zmieniła się od udziału w randkowym show?

2024-06-17 8:57

Wśród uczestników piątej edycji „Hotelu Paradise” znalazła się Laura Tarkota, która tak jak pozostali mieszkańcy hotelu, marzyła o tym, by znaleźć miłość, zyskać sławę i zgarnąć 100 tysięcy złotych. Mimo że Laura nie wygrała programu, zyskała coś znacznie ważniejszego, bo prawdziwe uczucie. W randkowym show poznała miłość swojego życia i wygląda na to, że jest naprawdę szczęśliwa. Jak zmieniła się od zakończenia programu?

Laura, biorąc udział w „Hotelu Paradise”, miała 23 lata i przedstawiała się jako spontaniczna i przebojowa kobieta, która czasem bywa też niepewna siebie. Jako uczuciowa i wrażliwa dusza, poszukiwała mężczyzny, który będzie wyrozumiały, troskliwy i wspierający. Jej ideałem był wówczas wysoki, atletyczny blondyn, zaznaczyła też od razu, że nie lubi „napakowanych” facetów. W programie przez długi czas pozostawała w parze z Grześkiem, z którym naprawdę nieźle się dogadywała. Widzowie byli pewni, że po programie uczestnicy spróbują stworzyć coś więcej. Okazało się jednak, że Laura odnalazła szczęście w ramionach innego mężczyzny z hotelu.

Największe ciacha wszystkich edycji Hotelu Paradise. To do nich wzdychały fanki przed telewizorami!

Laura Tarkota - jak zmieniła się od udziału w „Hotelu Paradise”?

Po emisji finału piątej edycji „Hotelu Paradise” Laura oznajmiła, że jest szczęśliwie zakochana, a wybrankiem jej serca jest... Kasper, który również był uczestnikiem piątej odsłony randkowego show. Widzowie byli w niemałym szoku, zwłaszcza że w programie uczestnicy nie byli sobą zainteresowani i skupiali się raczej na pozostałych mieszkańcach hotelu. Mimo że od emisji piątej edycji minęły już 2 lata, Laura i Kasper nadal są razem. Należą do coraz mniejszego grona hotelowych par. Trzymamy jednak kciuki, aby ich szczęście trwało jak najdłużej. Laura jest właścicielką odzieżowego atelier, prężnie działa również w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 75 tysięcy osób. Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda Laura? Zapraszamy do galerii poniżej.