Lato, muzyka, zabawa KATOWICE - gdzie i o której oglądać w telewizji i internecie?

2019-06-30 17:59 k.w.
Margaret
Autor: wbf

Lato, muzyka, zabawa to cykl koncertów, które na dobre wprowadzą nas w wakacyjny nastrój. Wakacyjna trasa Dwójki odwiedzi aż 10 miast w Polsce, a na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki, których hity zna każdy. 23 czerwca odbył się pierwszy koncert cyklu, który miał miejsce w Chełmnie. Drugim przystankiem będą natomiast Katowice, w których już 30 czerwca odbędzie się niezwykły koncert. Gdzie i o której rozpocznie się transmisja z wydarzenia?

Lato, muzyka, zabawa 30.06.2019 - gdzie i o której oglądać w telewizji i internecie? W tym roku Wakacyjna trasa Dwójki obejmuje aż dziesięć miast. W każdym z nich, występować będą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Drugim przystankiem będą Katowice, gdzie będziemy mogli podziwiać takich artystów jak Margaret, Michał Szpak, Kasia Popowska czy też Afromental. Gdzie i o której startuje transmisja w telewizji i internecie? 

Lato, muzyka, zabawa - 30.06.2019

23 czerwca wystartowała Wakacyjna trasa Dwójki, dzięki której co tydzień będziemy mogli świętować wakacje, przy dźwiękach ulubionych, polskich artystów. W tym roku, trasa obejmuje aż dziesięć miast. Przed nami drugi przystanek - Katowice. Na scenie wystąpią Red Lips, Leszcze, Margaret, Natalia Zastępa, Afromental, Ira, Michał Szpak, Kasia Popowska, Formacja Nieżywych Schabuff, Shanguy oraz Jesper Jenset i Gromee.

Wakacyjna trasa Dwójki - transmisja TV i online

Najbliższy koncert Lato, muzyka, zabawa wystartuje już 30 czerwca o godzinie 20:05. To właśnie wtedy rozpocznie się transmisja telewizyjna z wydarzenia, na antenie TVP2. Dostępny będzie również stream online, który znajdziecie na platformie vod.tvp.pl

NAJNOWSZE