Lab w TVN - ile odcinków liczy serial?

2021-02-23 17:37 AW
Lab
Autor: Materiały Prasowe

„Lab” to nowy, codzienny serial kryminalny, który od pierwszej minuty zaskoczy i będzie trzymał w napięciu. Każdy odcinek przestawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka, handel ludźmi. „Lab” to pierwszy taki serial, gdzie widzowie będą w samym centrum wydarzeń i krok po kroku zobaczą kolejne etapy śledztwa – od miejsca zbrodni, odnalezienia zwłok, do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań.

Lab w TVN - ile odcinków liczy serial? Z kolejnymi trudnymi dochodzeniami i wyzwaniami będą mierzyli się stali bohaterowie: specjalna grupa policyjna i badacze z nowoczesnego laboratorium. Dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji, doświadczeniu i zaangażowaniu wspólnie będą odkrywać prawdę i szukać rozwiązań kolejnych niezwykłych spraw. Zawikłane zagadki zostaną rozwiązane, ofiary odnalezione a sprawcy zdemaskowani!

Lab w TVN - ile odcinków liczy serial?

Kogo poznamy w „Labie”? Wydziałem śledczym kieruje profesjonalna inspektor Maria Szajner, która całkowicie oddaje się pracy. Z pozoru zimna i opanowana, zawsze jednak stoi po stronie swoich ludzi. Jednym z głównych śledczych jest indywidualista i samotnik Kuba Rawicz. Mężczyzna, choć jest znakomitym policjantem, skrywa tajemnicę z przeszłości, która nie pozwala mu normalnie żyć. Doświadczona komisarz Klaudia Traczyk, mama dorastających dzieci, będzie próbowała niemożliwego – zostać idealną policjantką, żoną i matką. Szef laboratorium Paweł to absolutny mistrz w wykrywaniu śladów krwawych. W życiu prywatnym będzie musiał mierzyć się z ambicjami żony, starszej aspirant Brigidy, niezamkniętą przeszłością oraz zazdrością. W Labie pracuje powiem była narzeczona Pawła, idealna pod każdym względem specjalistka batalistyki, Iga. Pierwszy sezon serialu składa się z 40 odcinków.

LAB - zwiastun nowego serialu TVN
NAJNOWSZE