Spis treści
- „La Promesa - pałac tajemnic” - odcinek 301 streszczenie, emisja 05.01.2026
- „La Promesa - pałac tajemnic” - odcinek 302 streszczenie, emisja 07.01.2026
- „La Promesa - pałac tajemnic” - odcinek 303 streszczenie, emisja 08.01.2026
- „La Promesa - pałac tajemnic” - odcinek 304 streszczenie, emisja 09.01.2026
- „La Promesa - pałac tajemnic” - kto występuje w serialu?
„La Promesa - pałac tajemnic” - odcinek 301 streszczenie, emisja 05.01.2026
Curro dostaje od Alonso cenny prezent. W La Promesie niespodziewanie zjawia się gość z Anglii. Jimena nie chce brać przepisanych leków. Rozżalony Feliciano unika kontaktu z Petrą. W pałacu pojawia się policja, co wzbudza irytację markizy.
„La Promesa - pałac tajemnic” - odcinek 302 streszczenie, emisja 07.01.2026
Petra próbuje narzucić Feliciano wspólną wersję wydarzeń związanych ze śmiercią ojca. Do La Promesy, w interesach, przyjeżdża Anglik Cavendish. Jimena zachowuje się prowokacyjnie i agresywnie, kompromitując rodzinę w oczach gościa. Curro rozważa za i przeciw wyjazdu do Anglii. Chłopak obawia się wybuchu wojny i nie chce rozstawać się z Martiną. Catalina i Pelayo organizują degustację dżemów.
„La Promesa - pałac tajemnic” - odcinek 303 streszczenie, emisja 08.01.2026
Curro, mimo sprzeciwu ojca, rezygnuje z wyjazdu do Anglii. Stan psychiczny Jimeny wciąż się pogarsza. Maria odrzuca zaloty Valentina i jasno deklaruje, że łączy ich wyłącznie przyjaźń. Feliciano postanawia powiedzieć policji prawdę, mimo sprzeciwu siostry. Margarita zauważa specyficzną relację łączącą Pelayo z kamerdynerem.
„La Promesa - pałac tajemnic” - odcinek 304 streszczenie, emisja 09.01.2026
Alonso proponuje Curro, żeby został jego asystentem. Sierżant Funes informuje Feliciana i Petrę o wynikach śledztwa w sprawie śmierci ojca. Jerónimo insynuuje Jimenie, że Catalina chce jej zaszkodzić. Kobieta dostaje ataku paranoi przy Cavendishu. Rómulo chwali Maura za jego pracę, a Salvadorowi radzi, żeby wyznał Marii, co do niej czuje.
„La Promesa - pałac tajemnic” - kto występuje w serialu?
W telenoweli występują:
- Ana Garcés jako Jana Expósito,
- Eva Martín jako Cruz Ezquerdo de Luján,
- Manuel Regueiro jako Alonso de Luján,
- Arturo Sancho jako Manuel Luján Ezquerdo,
- María Castro jako Pía Adarre,
- Joaquín Climent jako Rómulo Baeza,
- Antonio Velázquez jako Mauro Moreno,
- Carmen Flores Sandoval jako Simona Martínez,
- Teresa Quintero jako Candela García,
- Carmen Asecas jako Catalina Luján,
- Paula Losada jako Jimena.