„La Promesa" odc. 298-300 streszczenia odcinków. Co wydarzy się w odcinkach od 29 do 30 grudnia oraz 2 stycznia?

2025-12-22 9:18

„La Promesa - pałac tajemnic” to hiszpańska telenowela, która przedstawia losy młodej Jany. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o 15:05 na TVP2. Jakie wydarzenia czekają nas w odcinkach 298-300, które zostaną wyemitowane w dniach od 29 do 30 grudnia oraz 2 stycznia?

„La Promesa - pałac tajemnic” odc. 107-111

i

Autor: materiał prasowy TVP/ Materiały prasowe

„La Promesa - pałac tajemnic” - odcinek 298 streszczenie, emisja 29.12.2025

Cruz naciska na Pelayo, żeby jak najszybciej ożenił się z Cataliną. Tymczasem dziewczyna obawia się, że po ślubie straci wolność i niezależność. Romulo wyjawia Maurowi, że problemy, z którymi musiał się ostatnio borykać jako szef służby, były zaaranżowane. Janie udaje się namówić Jimenę, żeby przyjmowała lek zalecony przez doktora Bueno. Feliciano planuje zgłosić się na policję. Żeby przekonać go do zmiany zdania, Petra wyjawia mu szokującą rodzinną tajemnicę.

„La Promesa - pałac tajemnic” - odcinek 299 streszczenie, emisja 30.12.2025

Catalina przekonuje Pelayo, żeby przełożyli wizytę Cavendisha. Pod naciskiem ojca Curro podejmuje decyzję o wyjeździe na studia. Dzięki lekarstwu Jimena czuje się lepiej. Catalina namawia ją, żeby spróbowała się zadowolić przyjaźnią z Manuelem. W związku z napięta sytuacją w Europie, Cruz i Alonso chcą, żeby Leonor wróciła z Paryża do domu.

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

„La Promesa - pałac tajemnic” - odcinek 300 streszczenie, emisja 02.01.2026

Jimena przyznaje się donii Pii, że od dziecka marzyła o karierze baletowej. Curro dostaje wiadomość o przyjęciu do angielskiego college’u. Catalina i Pelayo odbudowują swoją relację, co budzi niechęć Jerónima. Rómulo powoli wraca do zdrowia. Martina cierpi z powodu wyjazdu Curro.

„La Promesa - pałac tajemnic” - kto występuje w serialu?

W telenoweli występują:

  • Ana Garcés jako Jana Expósito,
  • Eva Martín jako Cruz Ezquerdo de Luján,
  • Manuel Regueiro jako Alonso de Luján,
  • Arturo Sancho jako Manuel Luján Ezquerdo,
  • María Castro jako Pía Adarre,
  • Joaquín Climent jako Rómulo Baeza,
  • Antonio Velázquez jako Mauro Moreno,
  • Carmen Flores Sandoval jako Simona Martínez,
  • Teresa Quintero jako Candela García,
  • Carmen Asecas jako Catalina Luján,
  • Paula Losada jako Jimena.