La Bandida

i

Autor: materiały TVP

La Bandida odc. 53, 54 streszczenia. Marina prosi Damiana, żeby się z nią ożenił. Graciela pod wpływem zaklęcia Teresy mówi Marinie, że może robić, co chce

2020-08-21 8:39

La Bandida odcinek 53 i 54 streszczenia. Premierowe epizody meksykańskiej produkcji zostaną wyemitowane w poniedziałek, 24 sierpnia oraz we wtorek, 25 sierpnia o godzinie 20:35 w TVP1. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

La Bandida odcinek 53 i 54 streszczenia. Serial oparty jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia będzie prezentowana od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów, intelektualistów, oficjeli.

Zakochani po uszy - sezon 3. Wiesz wszystko o serialu?

Pytanie 1 z 10
Kto powitał Asię na dworcu?

La Bandida - odcinek 53

Maria Alvarado pije z rozpaczy. Prosi Benjamina, żeby wstawił się za nią u kobiet z Ligi Obrony Praworządności, ale ksiądz odmawia. Nimfa wraca do Domu Bandidy z powodu miłości do Guera. Blondi opiekuje się Salvadorem. Chce z nim wyjechać z miasta na zawsze. Federico sprzedaje Dom Bandidy Maxowi. Marina prosi Damiana, żeby się z nią ożenił. W ten sposób chce odejść z domu i być jak najdalej od matki. Zaklęcia Teresy zaczynają działać na Gracielę. Kobieta dziwnie się zachowuje, staje się agresywna i wyrzuca Pedra. Valentina szuka matki dziecka.

La Bandida - odcinek 54

Księżniczka uwodzi Miguela i spędza z nim noce, bo boi się samotności. Graciela pod wpływem zaklęcia Teresy mówi Marinie, że może robić, co chce. Następnego dnia nic nie pamięta. Marina ucieka z domu. Graciela pozwala córce podjąć decyzję, co chce robić ze swoim życiem. Consuelo ma halucynacje. Idzie do Teresy. Ta próbuje ją zabić, więc się broni i ucieka. Jest przerażona, bo myśli, że zabiła Teresę. Dowiaduje się, że Blondi ukrywa u siebie Salvadora. Powiadamia senatora Ayalę. Max oddaje akt własności domu Gracieli. Damian mówi rodzicom, że bierze ślub z Mariną.

Uzdrowisko. Pikantne sekrety nowego serialu TVP z gwiazdami Sanatorium miłości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE