La Bandida

i

Autor: Materiały prasowe TVP

La Bandida - kiedy ostatni odcinek meksykańskiego serialu?

2020-08-31 8:42

La Bandida to po Cenie wolności i Zniewolonej kolejny zagraniczny serial, który podbił serca Polaków. Serial będziemy oglądać przez całą przerwę wakacyjną. Kiedy ostatni odcinek La Bandida? Sprawdźcie, co wiemy w tym temacie.

La Bandida to serial oparty jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos – meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia prezentowana jest od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów czy intelektualistów.

La Bandida - ostatni odcinek. Kiedy w TVP1?

Serial zadebiutował na antenie TVP1 3 lipca, o godzinie 20:35. Produkcja emitowana jest siedem razy w tygodniu. Łącznie widzowie Telewizyjnej Jedynki zobaczą 62 odcinki. Ostatni epizod La Bandidy zobaczymy w czwartek, 3 września.

M jak miłość. Inwazja myszy w bistro Kingi!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE