La Bandida odc. 39, 40 streszczenia. Nimfa postanawia odejść z uczelni i pożegnać się z Danielem. Ciężko ranna Bandida trafia do szpitala

2020-08-10 10:18 kg
La Bandida
Autor: materiały TVP

La Bandida odcinek 39 i 40 streszczenia. Premierowe epizody meksykańskiej produkcji zostaną wyemitowane we wtorek, 11 sierpnia oraz w środę, 12 sierpnia o godzinie 20:35 w TVP1. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

La Bandida odcinek 39 i 40 streszczenia. Serial oparty jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia będzie prezentowana od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów, intelektualistów, oficjeli.

La Bandida - odcinek 39

Nimfa, dzięki wsparciu Raquel i Güero, powoli wraca do zdrowia. Postanawia jednak odejść z uczelni i pożegnać się z Danielem. David Tovar sprzedaje połowę Domu la Bandidy i część swoich interesów Ordoezowi. Graciela znajduje sposób, by ośmieszyć nowego wspólnika. Publicznie nazywa go gwałcicielem i mordercą. Siostra Mercedes powiadamia matkę Alicię, że w sierocińcu bywają nieodpowiednie osoby. Javier proponuje Esperanzie, żeby zostali parą. Ciężko ranna Bandida trafia do szpitala. David Tovar jest zły na Ordoeza, który zaczyna podejmować samodzielne decyzje.

La Bandida - odcinek 40

Matka Alicia nie chce, żeby Graciela wspomagała finansowo sierociniec. Podczas operacji duch Gracieli spotyka się z duchami Jose i Tommy’ego. Catalina widzi Javiera z inną kobietą. Daniel i Ulises idą zabawić się do Domu la Bandidy. Spotkanie z Nimfą kończy się awanturą i pobiciem. Kiedy Graciela budzi się po operacji, czuwa przy niej Marina. David Tovar zwalnia Güero, ale całą sytuację ratuje Księżniczka. Ordoez wyrzuca Tovara z Domu la Bandidy. Marina podejrzewa, że Pedra i Gracielę coś łączy.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE