La Bandida odc 13 i 14 streszczenie. Marina traci ciążę! Jose umiera, a Martin zostaje ciężko ranny

2020-07-15 9:55 PK
La Bandida
Autor: Materiały prasowe TVP

Każdy odcinek serialu La Bandida to prawdziwa bomba emocjonalna. Tym razem Marinę dosięga nieszczęście. Strata dziecka powoduje, że kobieta postanawia zerwać z dotychczasowym życiem. Czy uda jej się to? La Bandida odcinki 13 i 14 zostaną wyemitowane w środę i czwartek (15 i 16 lipca) o godzinie 20:35 w TVP1.

La Bandida to serial oparty na prawdziwej historii Gracieli Olmos. Widzowie poznają jej burzliwe życie od dzieciństwa w sierocińcu, poprzez burzliwy związek z rewolucjonistą, który doprowadził do tego, że zmuszona była do kradzieży, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie, którą zdobyła handlując narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który odwiedzali artyści, intelektualiści i przedstawiciele życia politycznego. W serialu występują m.in. Sandra Echeverria, Albi De Abreu, Ianis Guerrero, Ivn Arana, Julieta Grajales, i Christian Chvez. Przed wami streszczenia 13 i 14 odcinka serialu La Bandida.

La Bandida odcinek 13 streszczenie

Ordoez próbuje pogodzić się z Jose. Tylko Ramiro wie, że to pułapka. Marina traci ciążę, bardzo to przeżywa i postanawia wrócić do normalnego życia z dala od partyzantów. Jose przystaje na jej pomysł. Musi tylko wykonać ostatnią misję, zleconą przez Ordoeza. Adela bardzo cierpi po śmierci Antonia. Isabel udaje się usunąć siostrę Catalinę z zakonu.

La Bandida odcinek 14 streszczenie

Martin i Jose zostają ranni w akcji. Martin traci oko, a Jose walczy ze śmiercią. Niestety, umiera. Zostaje pochowany przez Marinę, Adelę i Martina w swoich rodzinnych stronach. Martin postanawia nie wracać do oddziału. Marina wraz z Adelą odwiedzają w stolicy Banjamina i siostrę Catalinę, która pomaga im wynająć pokój. Następnego dnia Marina zatrudnia się w domu zamożnego dżentelmena, a Adela, która jest też sprawną maszynistką, w biurze. Ramiro opuszcza oddział pełen wyrzutów sumienia.

Zobacz:

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE