La Bandida - ile odcinków i kiedy oglądać w TVP?

2020-06-30 11:42 kg
La Bandida
Autor: screen YouTube/novelapl seriale

Cena wolności emitowana jest na antenie Telewizji Polskiej od początku czerwca 2020 roku. Serial spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony widzów, ale niestety składa się z zaledwie 18 odcinków, dlatego już wkrótce fani produkcji będą musieli się z nią pożegnać. Miejsce rosyjskiego serialu zajmie La Bandida. Z ilu odcinków składa się meksykańska telenowela? W jakie dni i o której będzie emitowana?

La Bandida - ile odcinków i kiedy oglądać w TVP? Ze względu na przerwę wakacyjną, widzowie musieli pożegnać się w ulubionymi serialowymi produkcjami. Na nowe odcinki takich tytułów jak M jak miłość, Barwy szczęścia czy też Na dobre i na złe trzeba poczekać aż do września. Od czerwca Telewizja Polska emituje nowe seriale, które mają za zadanie wypełnić pustkę po hitach stacji. Już wkrótce premierę będzie mieć meksykańska telenowela La Bandida, która z pewnością skradnie serca widzów.

La Bandida - o czym jest serial?

La Bandida to produkcja, które jest oparta na prawdziwej historii Gracieli Olmos - meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej 'La Bandida'. Serial opowiada historię jej życia, poczynając od dzieciństwa, kiedy to trafiła do sierocińca, przez ślub z rewolucjonistą, aż po opuszczenie przez męża, gdy została zmuszona do kradzieży biżuterii, przemytu i hazardu. Dzięki pieniądzom, zdobytym przez handel narkotykami, Olmos stworzyła klub w mieście Durango Calle de la Condesa, do którego przychodzili ważni politycznie klienci oraz artyści. W rolę główną wciela się Sandra Echeverria.

La Bandida - kiedy oglądać?

Serial zadebiutuje na antenie TVP1 już 3 lipca, o godzinie 20:35. Kolejne odcinki będą emitowane w poniedziałki, wtorki, środy, piątki i soboty o godzinie 20:35 oraz w niedziele, o godzinie 20:15.

La Bandida - ile odcinków?

Produkcja składa się z 62 odcinków.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE