Kuchenne rewolucje: Warszawa - Nowa Villa Ostródzka. Po rewolucji W małym domku. Menu, ceny, adres

2020-11-24 15:37 AW
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

W Warszawie lokal o nazwie Nowa Villa Ostródzka prowadzi Piotr wspomagany przez brata Marcina. Mężczyźnie nie można odmówić doświadczenia w branży, przez osiem lat był menadżerem dużej warszawskiej restauracji. Marcin ma z kolei wieloletnie doświadczenie jako kelner i barman. Wydawać by się mogło, że to atuty, które powinny zapewnić sukces. Niestety coś poszło nie tak, bo restauracja świeci pustkami. To właściciel Piotr decyduje o daniach w karcie, które z dużą starannością przygotowuje doświadczony kucharz, również Piotr.

Kuchenne rewolucje: Warszawa - Nowa Villa Ostródzka. Po rewolucji W małym domku. Menu, ceny, adres. Jak to możliwe, że przy kumulacji tylu profesjonalistów restauracja nie przynosi absolutnie żadnych zysków i co miesiąc trzeba do niej dopłacać? Na szczęście do zagrożonego zamknięciem lokalu przybywa Magda Gessler. Czy znana restauratorka okaże się kołem ratunkowym dla braci i ich załogi?

Kuchenne rewolucje: Warszawa - Nowa Villa Ostródzka. Po rewolucji W małym domku. Menu, ceny

Magda Gessler wróciła do restauracji 4 tygodnie po przeprowadzonej rewolucji. Restauratorka bardzo skrytykowała podany jej tatar, któremu brakowało przypraw. W pozostałych daniach wskazała na kilka niedociągnięć, jednak potrawy bardzo jej smakowały. Z polecenia Magdy w menu W małym domku można znaleźć:

  • Tatar z polędwicy wołowej - 29 zł
  • Marchewkowy tatar „vege” - 19 zł
  • Staropolskie flaki - 21 zł
  • Pieczony schab ze Świni Złotnickiej - 42 zł

Kuchenne rewolucje: Warszawa - Nowa Villa Ostródzka. Po rewolucji W małym domku. Adres

Dokładny adres mieszczącej się w Warszawie restauracji W małym domku to ul. Ostródzka 14a, 03-289 Warszawa.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE