Kuchenne rewolucje: Taste w Świnoujściu. Po rewolucji A Morze Las - adres, ceny, opinie

2019-03-07 9:44
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe Kuchenne rewolucje

W pobliżu przystani promowej w Świnoujściu Ewa i Krzysztof otworzyli swoją pierwszą restaurację Taste. Chociaż to ich pierwszy wspólny interes, małżeństwo może pochwalić się 15-letnim stażem pracy w gastronomii. Ewa pracowała wcześniej jako kelnerka, a Krzysztof był barmanem. W końcu udało im się wynająć lokal w Świnoujściu pełnym turystów z Polski i Niemiec. Menu wypełniło się potrawami z całego świata. Znalazły się w nim steki z brazylijskiej wołowiny, koktajl z awokado z krewetkami, czy makarony włoskie.

Kuchenne rewolucje: Taste w Świnoujściu. Po rewolucji A Morze Las - adres, ceny, opinie. Jak zmieniła się sytuacja restauracji po wizycie Magdy Gessler? Para, która prowadziła lokal, przed programem przeżywała ciężkie chwile. Ewa, która została mamą była załamana. Sama musiała poświęcić się wychowaniu niemowlęcia, w czasie kiedy Taste nie tylko przynosiło straty, ale też zabierała cały czas jej męża. Czy Magda Gessler sprostała problemom małżeństwa? 

Kuchenne rewolucje: Taste w Świnoujściu. Po rewolucji A Morze Las - adres

Świnoujska restauracja mieści się pod adresem Wybrzeże Władysława IV 23.

Kuchenne rewolucje: Taste w Świnoujściu. Po rewolucji A Morze Las - ceny

Na oficjalnym fanpage'u restauracji nie ma jak na razie informacji o nowym menu. Lokal nie jest jednak bardzo drogi - jak czytamy na stronie TripAdvisor rozpiętość cen to 11-42 zł.

Kuchenne rewolucje: Taste w Świnoujściu. Po rewolucji A Morze Las - opinie

Po wizycie Magdy Gessler lokal cieszy się bardzo dobrymi opiniami osób, które miały okazję spróbować potraw rekomendowanych przez restauratorkę. Klienci chwalą bardzo miłą obsługę i świetny wystrój restauracji. Kilka osób narzekało jednak na długi czas oczekiwania na zamówione potrawy.

Seriale, na powrót których wszyscy czekamy. Będą nowe odcinki?

NAJNOWSZE