Kuchenne rewolucje - Magda Gessler

i

Autor: TVN Magda Gessler - gwiazda programu Kuchenne rewolucje.

Kuchenne rewolucje - restauracja Wilcza 8 w Brzegu Dolnym. Po zmianie Klucha Kluchę Pogania. Adres, menu, ceny

2022-06-09 15:26

Kuchenne rewolucje - czas na kolejny odcinek, którego emisję zaplanowano na czwartek 9 czerwca 2022 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację Wilcza 8 w Brzegu Dolnym. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Klucha Kluchę Pogania. Gdzie znajduje się lokal? Co i za ile można w nim zjeść?

Kuchenne rewolucje 09.06.2022. Brzeg Dolny to kilkunastotysięczne miasto leżące niedaleko Wrocławia. Wprawdzie początki ma średniowieczne, ale obecnie działają tu nowoczesne zakłady chemiczne. W budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji miejsce dla siebie znalazł lokal gastronomiczny Wilcza 8. Jego właścicielem jest dwudziestoośmioletni Patryk. Posiadanie własnej restauracji od lat było jego wielkim marzeniem. Wcześniej całkiem nieźle poradził sobie z prowadzeniem niewielkiej cukierni. Wreszcie udało mu się przejąć sporą restaurację, ale nowe wyzwanie okazało się już nie tak słodkie. Patryk zaczął ambitnie, serwując gościom dania z kaczki i gęsiny powyżej trzydziestu złotych. Szybko okazało się, że na tak drogie frykasy w Brzegu nie ma chętnych. Dodatkowo pandemia szybko sprowadziła właściciela na ziemię. Wilcza 8 uprościło menu, ale na niewiele się to zdało, lokal wciąż świeci pustkami. Problemem stało się też zarządzanie sporym zespołem. W ciągu niespełna dwóch lat Patryk aż pięciokrotnie wymienił szefa kuchni. Sam z rozbrajającą szczerością przyznaje, że trudno z nim wytrzymać, bo wtrąca się we wszystko. Czy Magdzie Gessler udało się zaprowadzić tu porządek?

ZOBACZ TAKŻE: Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Wilcza 8 cafe & restaurant - menu, ceny

Po Kuchennych Rewolucjach Magda Gessler zmieniła nazwę lokalu na Klucha Kluchę Pogania. Właściciele postanowili jednak wrócić do oryginalnej nazwy. Mimo tego idzie im świetnie! Oto przykładowe propozycje z ich karty menu:

  • lunch dnia - 17 zł
  • zupa tajska - 16 zł
  • kaczka z pieca - 27 zł
  • pierś grillowana z kurczaka zagrodowego - 26 zł
  • burger wołowy - 26 zł
  • sandacz z patelni - 32 zł
  • kopytka z kurczakiem - 25 zł
  • żeberka w glazurze BBQ - 33 zł
Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?

Wilcza 8 cafe & restaurant - adres

Niektórzy mogą się zastanawiać, gdzie dokładnie w Brzegu Dolnym znajduje się lokal Wilcza 8 cafe & restaurant. Jego dokładny adres to Wilcza 8, 56-120 Brzeg Dolny.