Kuchenne rewolucje - restauracja Trattoria da Maria w Krakowie. Po zmianie Karczochy u Marii. Co dzieje się z lokalem?

2022-01-13 17:03 Adrian Rybak
Magda Gessler
Autor: Robert Stachnik/x-news

Kuchenne rewolucje to jeden z najpopularniejszych programów w TVN. Czas na nowy odcinek, którego emisję zaplanowano na czwartek 13 stycznia 2022 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację Trattoria da Maria w Krakowie. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Karczochy u Marii. Co aktualnie dzieje się w lokalu?

13 stycznia 2022 widzowie TVN będą mogli obejrzeć nowy odcinek programu Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler zawita do Krakowa, aby zrobić rewolucję w jednej z lokalnych restauracji. Mowa o knajpie Trattoria da Maria, która po działaniach słynnej restauratorki zmieni nazwę na Karczochy u Marii. Co ciekawe, wielu klientów doceniało restaurację za smaki potraw oraz jakość składników. To jednak nie wystarczyło, aby odnieść sukces. Właściciele narzekali na brak odpowiednich przychodów i zwrócili się o pomoc do Magdy Gessler. Czy jej pomoc okazała się skuteczna? Sprawdź niżej, co dzieje się aktualnie z restauracją, którą widzowie TVN-u mogą poznać 13 stycznia 2022 roku. Sprawdź, jaka jest obecna sytuacja restauracji.

Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Karczochy u Marii - co dzieje się z restauracją?

Odcinek z Krakowa premierowo został wyemitowany we wrześniu 2020 roku. Właściciele restauracji mieli dość duży problem ze względu pandemię - restauracja była zamknięta i brakowało gości. Magda Gessler pochwaliła jednak bardzo wszystkie dania i powiedziała, że rewolucja zdecydowanie się udała. Niestety, mimo starań właścicieli z powodu pandemii nie udało im się zachować restauracji. W styczniu 2021 na fanpage'u Karczochów u Marii pojawił się post, że miejsce zostaje zamknięte, jednak właściciele mają nadzieje, że może uda im się jeszcze kiedyś ponownie otworzyć restaurację.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE