Kuchenne rewolucje - restauracja Tawerna w Warszawie. Po zmianie Ararat. Co dzieje się z lokalem?

2022-03-03 16:48 Adrian Rybak
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Kuchenne rewolucje to jeden z najpopularniejszych programów w TVN. Czas na nowy odcinek, którego emisję zaplanowano na czwartek 3 marca 2022 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację Tawerna w Warszawie. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Ararat. Co aktualnie dzieje się z tym lokalem? Sprawdź w ESKA Cinema.

Przed nami nowy odcinek Kuchennych rewolucji. Magda Gessler pojawiła się w Warszawie, aby przeprowadzić zmiany w restauracji Tawerna. W tym miejscu rządzi i gotuje Artak, który do Polski przyjechał kilkanaście lat temu. Pewny siebie Ormianin uważa, że jest nie tylko dobrym restauratorem, ale także świetnym kucharzem. Innego zdania jest jego menadżer, a zarazem wspólnik Piotr, dla którego Tawerna to stołówka, a nie restauracja. Niestety Artak nie zgadza się na żadne zmiany. Bezsilny wobec uporu przyjaciela - Piotr - na pomoc wzywa Magdę Gessler! Jak zakończyła się rewolucja? Co aktualnie dzieje się z restauracją? Sprawdź niżej.

Kuchenne rewolucje - najbardziej hardcorowe odcinki. Te momenty programu przeszły do historii

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Ararat - wynik rewolucji

Tawerna po rewolucji zmieniła nazwę Ararat. Magda Gessler po jakimś czasie odwiedziła restauracje i podpisała się pod zmianą. Niestety, aktualnie restauracja może być zamknięta. Na to wskazują informacje Google. Co więcej, ostatni wpis na Facebooku lokalu pojawił się w 2021 roku. Poinformowano wtedy o tymczasowym zamknięciu z powodu remontu, a następnie o zmianie lokalizacji. Nowy adres nigdy nie został jednak podany. Strona internetowa restauracji również nie działa.

Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE