Kuchenne rewolucje - restauracja Kura Domowa w Zamościu. Po zmianie Ziemniak czy kartofel. Adres, menu, ceny

2021-10-14 16:26 Adrian Rybak
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Kuchenne rewolucje powróciły z nowym sezonem. Czas na nowy odcinek, którego emisję zaplanowano na czwartek 14 października 2021 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi restaurację Kura Domowa w Zamościu. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Ziemniak czy kartofel. Gdzie znajduje się lokal? Co i za ile można w nim zjeść?

Kuchenne rewolucje - restauracja Kura Domowa w Zamościu. Po zmianie Ziemniak czy kartofel. Adres, menu, ceny. Magda Gessler w tym sezonie zawita do Zamościa, aby zrobić rewolucję w jednej z lokalnych restauracji. Mowa o knajpie Kura Domowa, która po działaniach słynnej restauratorki zmieni nazwę na Ziemniak czy kartofel. Co ciekawe, wielu klientów doceniało restaurację za smaki potraw oraz jakość składników. To jednak nie wystarczyło, aby odnieść sukces. Właściciele narzekali na brak odpowiednich przychodów i zwrócili się o pomoc do Magdy Gessler. Czy jej pomoc okazała się skuteczna? Sprawdź niżej, co dzieje się aktualnie z restauracją, którą widzowie TVN-u mogą poznać 14 października 2021 roku.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Ziemniak czy kartofel - menu, ceny

Przykładowe propozycje to:

- Zupa fasolowa na ziemniakach 11zl

- Tarta ziemniaczana z pstrągiem wędzonym 20zl

- Gulasz węgierski z plackami ziemniaczanymi 26zl

- Siekane kotlety z pstrąga z sosem koperkowym 26zl

- Kofta kebab z frytkami 16zl

- zupa meksykańska na wypasie 8zl

- Fasola po bretońsku 14zl

- Pierogi z kapusta

- Polędwiczka w sosie kurkowym z kluski ślaskie 20zl

Ziemniak czy kartofel - adres

Niektórzy mogą się zastanawiać, gdzie dokładnie w Jaworze znajdował się lokal Ziemniak czy kartofel. Jego adres to Partyzantów, 22-400 Zamość.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE