Kuchenne rewolucje: Miastko - Kawiarnia Marysieńka. Po rewolucji Bistro Tajemniczy Staw. Menu, ceny, adres

2021-10-28 16:34 Adrian Rybak
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Kuchenne rewolucje to jeden z najpopularniejszych programów w Polsce. Czas na nowy odcinek, którego emisję zaplanowano na czwartek 28 października 2021 roku. Tym razem Magda Gessler odwiedzi Kawiarnię Marysieńka w Miastku. Po rewolucji zmieni ona nazwę na Bistro Tajemniczy Staw. Gdzie znajduje się lokal? Co i za ile można w nim zjeść?

Kuchenne rewolucje: Miastko - Kawiarnia Marysieńka. Po rewolucji Bistro Tajemniczy Staw. Menu, ceny, adres. Magda Gessler tym razem zawita do Miastka, aby zrobić rewolucję w jednej z lokalnych restauracji. Mowa o Kawiarni Marysieńka, która po działaniach słynnej restauratorki zmieni nazwę na Bistro Tajemniczy Staw. Co ciekawe, wielu klientów doceniało restaurację za smaki potraw. To jednak nie wystarczyło, aby odnieść wystarczający sukces. Właściciele narzekali na brak odpowiednich przychodów i zwrócili się o pomoc do Magdy Gessler. Czy jej pomoc okazała się skuteczna? Sprawdź niżej, co dzieje się aktualnie z restauracją, którą widzowie TVN-u mogą poznać 28 października 2021 roku.

Kuchenne rewolucje - Magda Gessler ratuje Łódzką restaurację!

Bistro Tajemniczy Staw - menu, ceny

Oto kilka przykładowych propozycji z karty:

  • Pajda swojskiego chleba z pasto rybno-jajeczną - 10 zł
  • Pstrąg potokowy w sosie słodko-kwaśnym - 17 zł
  • Pstrąg smażony, frytki i surówka - 35 zł
  • Ragout wegańskie z plackami ziemniaczanymi - 37 zł
  • Racuchy jabłkowo-rabarbarowe - 20 zł
  • Kotlet drobiowy, ziemniaki i surówka - 25 zł
  • Placki ziemniaczane z dżemem lub śmietaną - 27 zł
  • Kotlet po cygańsku, frytki i surówka - 30 zł

Bistro Tajemniczy Staw - adres

Gdzie znajduje się restauracja Bistro Tajemniczy Staw? To pytanie mogą zadawać sobie widzowie TVN-u. Sprawdziliśmy dokłady adres miejsca. Lokalu należy szukać pod adresem Kazimierza Wielkiego 2, 77-200 Miastko.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE