Kuchenne rewolucje: Łódź - Gargoły. Po rewolucji Imber. Menu, adres

2021-01-22 10:31 kg
Magda Gessler
Autor: Robert Stachnik

W Łodzi restaurację Gargoły prowadzi małżeństwo - Sylwia i Irek. Klientów karmią oni smakami Podhala. To z sentymentu do gór, w których się poznali i w których to narodziła się ich miłość. Para ma już kulinarne doświadczenie, bo wcześniej przez trzy lata prowadziła z powodzeniem bistro w Urzędzie Skarbowym. Wreszcie odważyli się, by zrealizować swoje wielkie marzenie i otworzyć własną restaurację. Ale najwyraźniej, ani mieszkańcy Łodzi ani turyści nie chcą gór na nizinach, bo lokal zazwyczaj świeci pustkami. Czy Magdzie Gessler uda się uratować Gargoły?

Imber po Kuchennych rewolucjach. Pandemia dodatkowo pogrążyła biznes Sylwii i Irka i właściciele nie mają już pieniędzy na wypłaty dla załogi. Dramatyczna sytuacja finansowa fatalnie wpływa też na ich małżeństwo. Żyjąca w ciągłym stresie para niemal non stop się kłóci. Jedyny ratunek widzą już tylko w Magdzie Gessler. Czy najbardziej znana restauratorka w Polsce zdoła pomóc parze właścicieli?

Imber - menu i ceny

Magda Gessler wróciła do lokalu 7 tygodni później. Bardzo chwaliła wszystkie dania, które spróbowała. Z polecenia Magdy w menu restauracji Imber można znaleźć:

  • Tatar ze śledzia
  • Bulion z baraniny z warzywami
  • Pulpety baranie.

Adres restauracji Imber (dawniej Gargoły)

Dokładny adres mieszczącej się w Łodzi restauracji Imber to Piotrkowska 43, 90-410 Łódź.

The Voice Senior 2021 - uczestnik odnalazł siostrę po 50 latach! Wzruszająca historia
NAJNOWSZE