Kuchenne rewolucje: Kraków - Gorąca Patelnia. Po rewolucji Kolorowe Patelnie. Menu, adres

2021-01-27 11:25 kg
Magda Gessler
Autor: TVN

Restaurację „Gorąca Patelnia” od Sukiennic i Rynku Głównego dzielą trzy minuty marszu. Lokal w tak dobrym punkcie prowadzą Max i Kristina, młodzi ludzie pochodzący z Ukrainy. Zakochani do Polski przyjechali cztery lata temu, uciekając spod ogarniętego wojną Doniecka. Od tego czasu pilnie uczyli się naszego języka i ciężko pracowali siedem dni w tygodniu po kilkanaście godzin, każdy grosz odkładając na swój wymarzony gastronomiczny biznes. Niestety Gorąca Patelnia świeci pustkami. Czy Magda Gessler poprawi sytuację właścicieli restauracji?

Gorąca Patelnia po Kuchennych rewolucjach. W „Gorącą Patelnie” właściciele włożyli na start 130 tysięcy złotych. Każdego miesiąca muszą też płacić 10 tysięcy czynszu. Niestety klientów nie widać, czasem przez cały dzień nie zajrzy tam pies z kulawą nogą. Proponowana przez właścicieli kuchnia polska nie trafiła do podniebień gości. Może para z Ukrainy nie czuje jeszcze polskich smaków? Młodzi ludzie są załamani, ale nie zamierzają się poddawać. O pomoc poprosili Magdę Gessler, która jak wiadomo potrafi czynić cuda z upadającymi restauracjami. Czy i tym razem da radę?

Kolorowe Patelnie - menu

Magda Gessler powróciła do restauracji osiem tygodni później. Bardzo chwaliła wszystkie dania, których spróbowała. Z jej polecenia w menu restauracji Kolorowe Patelnie znaleźć można:

  • Sałatka kolorowa
  • Chłodnik litewski z jajkiem
  • Carpaccio z pieczonej piersi kaczki
  • Patelnia na biało - boeuf strogonow w sosie pieczarkowo-truflowym
  • Patelnia na żółto - kurki, pieczona papryka, morela, marchew, ziemniaki

Adres restauracji Kolorowe Patelnie (dawniej Gorąca Patelnia)

Dokładny adres mieszczącej się w Krakowie restauracji Kolorowe Patelnie to Podwale 2, 31-118 Kraków.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE