Kuchenne rewolucje: Gdynia - Neptun. Po rewolucji Niezłe Kino. Menu, ceny, adres

2021-05-11 12:35 Alicja Wójcik
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Dziś w miejscu dawnego kina „Neptun” funkcjonuje bistro o tej samej nazwie. Prowadzi je Klaudia. Po latach spędzonych z mężem w Szwecji postanowiła zrealizować swoje marzenie o prowadzeniu własnej restauracji. Zamiast satysfakcji i zysków szybko pojawiły się frustracja i straty. Każdego miesiąca Klaudia dopłaca do swojego interesu około trzech tysięcy złotych, przez co oszczędności z ciężkiej pracy za granicą topnieją błyskawicznie.„Neptunowi” skrzydła. Sytuację stara się ratować Tarlan, młody kucharz z Azerbejdżanu.

Kuchenne rewolucje: Gdynia - Neptun. Po rewolucji Niezłe Kino. Menu, ceny, adres. W nadmorskim „Neptunie” trudno jednak szukać egzotycznych smaków kucharza z dalekich stron, nikt nie znajdzie tu też morskich ryb. Goście zniknęli wraz z końcem letniego sezonu i właścicielka nie ma pomysłu, jak ich na nowo przyciągnąć do lokalu. Czy receptą na brak pomysłów i nudę na talerzu okaże się Magda Gessler?

Kuchenne rewolucje: Gdynia - Neptun. Po rewolucji Niezłe Kino. Menu, ceny

Magda Gessler, która wróciła do restauracji po po rewolucji, bardzo pochwaliła właścicielkę. Powiedziała, że kuchnia jest przepyszna, a zmiany bardzo się udały. Jak czytamy na stronie Niezłego Kina w menu restauracji po Kuchennych rewolucjach znalazły się:

  • Gulasz cielęcy Bogusława Kobieli (Gulasz z cielęciny z ziemniakami lub kopytkami) - 30 zł,
  • Tatar z polędwicy wołowej Zbigniewa Cybulskiego - 17 zł,
  • Sałatka Kaliny Jędrusik (sałatka z kaszy pęczak z jarmużem, fasolą, ogórkiem zielonym, słonecznikiem, pietruszką, szczypiorkiem i domowym sosem vinaigrette) - 16 zł,
  • Zupa – JLo (Jennifer Lopez) Krem z kukurydzy z popcornem - 12 zł.

Kuchenne rewolucje: Gdynia - Neptun. Po rewolucji Niezłe Kino. Adres

Dokładny adres restauracji to 81-540 Gdynia al. Zwycięstwa 238. Niezłe Kino otwarte jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-20:00 oraz od piątku do niedzieli w godzinach 12:00-21:00.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE