Który liczebnik tworzy z rzeczownikiem 'nieszczęścia' związek frazeologiczny? Milionerzy

2021-05-10 18:30 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Który liczebnik tworzy z rzeczownikiem 'nieszczęścia' związek frazeologiczny? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tego gracza?

Który liczebnik tworzy z rzeczownikiem 'nieszczęścia' związek frazeologiczny? Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik teleturnieju potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) w bród, B) półtora, C) trzy czwarte, D) sześć i pół.

Który liczebnik tworzy z rzeczownikiem 'nieszczęścia' związek frazeologiczny?

Tak brzmiało pytanie za 40 tys. zł. Uczestnik postanowił skorzystać z pół na pół, po czym zaznaczył B. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź B) półtora jest prawidłowa.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE