Kto odmówi pannie młodej - Kasia. Kim jest uczestniczka programu?

2020-09-17 16:40 AW
Kto odmówi pannie młodej
Autor: Materiały Prasowe

3 dni na zaplanowanie ślubu marzeń? To nie największe wyzwanie przed jakim będzie musiała stanąć panna młoda! Tym razem role się odwrócą i to kobiety zaskoczą swoich partnerów niespodziewanymi oświadczynami. Kawaler będzie miał dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o ślubie - na parę młodą w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele.

Kto odmówi pannie młodej - Kasia. Kim jest uczestniczka programu i co o niej wiemy? Każdy odcinek nowego reality show to historia odważnej kobiety, która bierze los w swoje ręce, prosząc wybranka, żeby się z nią ożenił. Emisja premierowego odcinka Kto odmówi pannie młodej w TVN7 została zaplanowana na piątek 18 września na godzinę 20:00. Prowadzącą program jest Małgorzata Ohme.

Kto odmówi pannie młodej - Kasia. Kim jest uczestniczka programu?

Bohaterką pierwszego odcinka jest Kasia, która zgłosiła się do programu, ponieważ pomimo krótkiego stażu związku jest przekonana, że chce, aby to własnie Dawid został jej mężem. Kasia bardzo szybko zdecydowała się rzucić swoje ustabilizowane życie w Białymstoku i przeprowadzić się do Warszawy. Choć spotykają się od zaledwie 8 miesięcy, dziewczyna jest już gotowa na kolejny krok i zamierza zaskoczyć swojego partnera niespodziewanymi oświadczynami! 

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE