KSW 46 eska cinema

i

Autor: screen z YouTube/KSW

KSW 46: PPV i transmisja online. Gdzie obejrzeć walkę Narkun - Khalidov?

2018-12-01 18:34

KSW 46 odbędzie się 1 grudnia w Gliwicach. Walką wieczoru będzie rewanżowe starcie Narkun - Khalidov. Gdzie obejrzeć KSW 46? Transmisja online, stream i szczegóły PPV do sprawdzenia w jednym miejscu.

KSW 46 odbędzie się 1 grudnia o godzinie 19:00 w Arenie Gliwice. Walką wieczoru będzie rewanżowe starcie Tomasz Narkun (15-2) - Mamed Khalidov (34-5-2). Przypomnijmy, że pierwszy pojedynek poprzez duszenie trójkątne w trzeciej rundzie wygrał "Żyrafa". Walka była emocjonującym widowiskiem, którą spokojnie można zaliczyć do najlepszych starć w historii KSW. Nie mamy wątpliwości, że 1 grudnia w Gliwicach kibice zobaczą równie interesujący pojedynek. Poza wspomnianą walką wieczoru czeka nas szereg arcyciekawych starć m.in. Mateusz Gamrot - Kleber Koike Erbst, Marcin Wrzosek - Salahdine Parnasse czy Roberto Soldić - Vinicius Bohrer. Gdzie obejrzeć KSW 46 online? Jak wykupić PPV na to wydarzenie? W jakiej cenie?

KSW 46 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

KSW 46 - jak wykupić dostęp?

Transmisję PPV KSW 46 mogą zamówić wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD. Tradycyjnie zamówienia można składać za pomocą jednej z trzech opcji:

  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043
  • przez internet Centrum Obsługi Klienta na cyfrowypolsat.pl
  • przez telefon Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50

Uwaga: Zamówienia na transmsję PPV przyjmowane są do momentu rozpoczęcia walki wieczoru (Narkun - Khalidov), ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu znajdziemy od 16 listopada na kanale 222.

KSW 46 - ipla

KSW 46 online obejrzymy także na stronie ipla.tv. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv/start.

Wilder - Fury: transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć walkę?

KSW 46 - zwiastun

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE