Książę Filip, mąż królowej w TVP1 - emisja, online, powtórka

2021-04-21 13:27 Adrian Rybak
Książę Filip
Autor: POOL / SplashNews.com/East News

Książę Filip, mąż królowej to film dokumentalny, który będzie można zobaczyć w polskiej telewizji. Z powodu śmieci męża królowej Elżbiety Telewizja Polska wyemituje produkcję. Do obejrzenia będzie na antenie kanału TVP1. Którego dnia i o której godzinie? Czy będzie powtórka lub emisja online? Odpowiadamy na te pytania.

Książę Filip, mąż królowej to film dokumentalny, który nakręcono we Francji w 2015 roku. Opowiada o życiu księcia Filipa, który przez prawie 74 lata był mężem królowej Elżbiety II. Był także najdłużej żyjącym królewskim małżonkiem w historii brytyjskiego królestwa. Za reżyserię odpowiadają Anais Feuillette i Fx Goby. Film będzie można zobaczyć w polskiej telewizji w środę 21.04.2021. Emisja odbędzie się na antenie TVP1. Rozpocznie się o godzinie 21:00 i ma potrwać do godziny 22:05. Propozycja Telewizji Polskiej z pewnością zaciekawi wszystkich fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Z pewnością niektórzy nie będą mogli obejrzeć filmu tego dnia i o tej porze i zastanawiają się, czy będzie można go zobaczyć innego dnia lub w internecie. 

Książę Filip nie żyje

Książę Filip, mąż królowej - powtórka, online

Niestety, Telewizja Polska nie przewiduje powtórki filmu dokumentalnego Książę Filip, mąż królowej. W najbliższym czasie w telewizji będzie można go zobaczyć jedynie 21.04.2021. Nie ma także informacji o transmisji w internecie. Być może z czasem film pojawi się na którejś platformie streamingowej.

Książę Filip - śmierć, ile miał lat, dzieci, królowa Elżbieta

Książę Filip urodził się 10 kwietnia 1921 roku na greckiej wyspie Korfu. Zmarł 9 kwietnia 2021 roku na zamku w Windsorze w Wielkiej Brytanii. Miał 99 lat. Zabrakło jednego dnia do jego 100. urodzin. Od 20 listopada 1947 roku był mężem królowej Elżbiety, z którą miał czworo dzieci - Karola, Annę, Andrzeja i Edwarda. 

NAJNOWSZE