Kerem Bürsin i Krystian Ochman

i

Autor: Telewizja WP; Universal Music Polska

Krystian Ochman wygląda jak Serkan z serialu Zapukaj do moich drzwi? Mamy dowód!

2022-06-01 14:53

Krystian Ochman i Kerem Bürsin, czyli aktor z serialu Zapukaj do moich drzwi. Co ich łączy? Wydawałoby się, że nic. Pierwszy z nich to artysta, który zachwyca Polaków swoim głosem, a drugi to gwiazda tureckich telenowel. Niektórzy uważają jednak, że jest między nimi fizyczne podobieństwo. Jeden film na TikToku to potwierdza!

Krystian Ochman w ostatnim czasie stał się wielką gwiazdą. Sukces jest ostatnich piosenek oraz udział w Eurowizji 2022 sprawiły, że jego popularność znacznie wzrosła. Wielu jego polskich fanów miało nadzieję, że dzięki wyjazdowi na europejski konkursu muzyczny doceni go również reszta świata. Tak też się stało. Krystian Ochman zajął na 66. Konkursie Piosenki Eurowizji zaszczytne 12. miejsce, co jest piątym najlepszym wynikiem w historii polskich startów. Ochmana zauważyli także zagraniczni internauci, którzy zaczęli pisać o nim w mediach społecznościowych. Jednak z fanem zauważyła, że Krystian podobny jest do gwiazdy serialu Zapukaj do moich drzwi! Czy artysta pasowałby na amanta telenowel?

ZOBACZ TAKŻE: Ochman zaczyna międzynarodową karierę? Nowe piosenki po angielsku zrobią furorę

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Krystian Ochman niczym Serkan?

Na TikToku pojawił się filmik, który ma potwierdzać podobieństwo pomiędzy Krystianem Ochmanem i Keremem Bürsinem. Zamieściła je użytkowniczka o nazwie @yanailashchuk. - Na początku nie ogarnęłam że to dwie różne osoby - czytamy w komentarzach. Zgadzacie się z tą opinią? Obejrzyjcie film i odpowiedzcie w ankiecie, którą zamieszczamy niżej.

Sonda
Czy Krystian Ochman i Serkan z Zapukaj do moich drzwi są do siebie podobni?

Kerem Bürsin - kim jest?

Kerem Bürsin to aktor znany z tureckich telenowel. Największą popularność dała mu rola w serialu Zapukaj do moich drzwi. Wcześniej jednak pojawił się już na polskich ekranach za sprawą W sercu miasta, który w 2017 roku można było oglądać w TVP.