Ochman zaczyna międzynarodową karierę? Nowe piosenki po angielsku zrobią furorę

2022-05-07 10:51
Krystian Ochman
Autor: Piotr Porębski / Universal Music Poland

Ochman cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony zagranicznych słuchaczy. Z tego powodu niektórzy zastanawiali się, czy nie zdecyduje się na międzynarodową karierę. Teraz okazuje się, że jest to bardzo możliwe! Już wkrótce premiera wersji deluxe jego płyty, a na niej dwie nowe piosenki po angielsku.

Krystian Ochman już odniósł ogromny sukces z piosenką River. Utwór wybrzmi na eurowizyjnej scenie już 12 maja w drugim półfinale konkursu. Bez względu na wynik, artysta ma powody do radości. Kawałek został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez polskich fanów, jak i słuchaczy z zagranicy. Pod teledyskiem do utworu jest już ponad 3 miliony wyświetleń. Wiele osób więc uważa, że Polak ma ogromne szanse na międzynarodowy sukces i czekało na nowe piosenki po angielsku. Ich prośby zostały wysłuchane, ponieważ Ochman ogłosił datę premiery dwóch piosenek. Zapewnia, że będą to świetne propozycje, na które warto poczekać. Jak się nazywają i kiedy je usłyszymy?

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2022 - tak wygląda scena tegorocznego konkursu. Motyw słońca, woda i włoski ogród

ESKA XD #047 | FAME MMA 14, EUROWIZJA, MATURA, LEWITUJĄCE SAMOCHODY

Krystian Ochman - nowe piosenki po angielsku

Wiemy już, kiedy pojawią się nowe piosenki polskiego reprezentanta na Eurowizji 2022. Już wkrótce usłyszymy dwa nowe utwory - Storyline i Overthinking. Kawałki wyjdą wraz z rozszerzoną wersją debiutanckiej płyty Krystiana Ochmana. Premiera odbędzie się w piątek 13 maja 2022, czyli dzień przed finałem Eurowizji.

Ochman (Deluxe Edition) - lista piosenek

 1. Światłocienie
 2. Wielkie tytuły
 3. Złodzieje wyobraźni
 4. Ja to znam ft. Avi
 5. Wspomnienie
 6. Gdzie iść
 7. Pewnego dnia
 8. Prometeusz
 9. Ten sam ja
 10. Nie chcę już czekać
 11. Lights In The Dark
 12. River
 13. Storyline
 14. Overthinking
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze