Królowe życia

Królowe życia. Tak kiedyś wyglądała Laluna. Katarzyna Alexander przeszła gigantyczną metamorfozę!

Jak kiedyś wyglądała Laluna? Katarzyna Alexander to jedna z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Znana z "Królowych życia" influencerka to zagorzała miłośniczka chirurgicznego poprawiania urody. Zobaczcie, jak wyglądała Laluna, zanim zdecydowała się na szereg operacji plastycznych.

Spis treści

 1. Kim jest Laluna? Ile ma lat?
 2. Skąd Laluna ma pieniądze?
 3. Laluna kiedyś – jak wyglądała?
 4. Laluna operacje. Ile wydała na poprawianie urody?
 5. Tak wyglądała Laluna przed operacjami

Kim jest Laluna? Ile ma lat?

Laluna Unique to tak naprawdę Katarzyna Lirsz. Jej kariera nabrała rozpędu w 2019 roku, kiedy dołączyła do obsady 6. sezonu programu TTV pt. "Królowe życia". Widzowie od razu ją polubili – Kasia zasłynęła odważnym podejściem do życia, poczuciem humoru i wielkim sercem.

W 2022 roku, po 12 sezonach i prawie 300 odcinkach, "Królowe życia" zdjęto z anteny, ale Laluna wciąż robi karierę w polskim show biznesie. Widzowie mogą ją kojarzyć również z takich takich programów jak "Diabelnie boskie" czy "Damy i wieśniaczki".

Ile lat ma Laluna Unique? Z informacji dostępnych w internecie wynika, że Katarzyna Lirsz urodziła się w 1983 roku w Oławie. W tym roku skończy więc 41 lat.

Sprawdź: Tak mieszkają "Królowe życia". Lepiej usiądźcie, zanim zobaczycie te zdjęcia!

Skąd Laluna ma pieniądze?

Laluna Unique to przedsiębiorcza i zdeterminowana kobieta, która nie boi się żadnych wyzwań. Oprócz występów w popularnych formatach telewizyjnych, Kasia prowadzi butik, w którym sprzedaje m.in. peruki. Jakiś czas temu Laluna wkroczyła również do świata freak fightów.

Laluna kiedyś – jak wyglądała?

Zanim Laluna Unique poszła "pod nóż" miała ogromne kompleksy. "Wiesz, jaki ja miałam rozmiar piersi? A! Deska. Pchałam watę do stanika, jak byłam młoda. A teraz patrz. Zrobiłam piersi, nie ma tego kompleksu" – tłumaczyła w rozmowie z bohaterką programu "Damy i wieśniaczki".

Laluna Unique zawsze chciała wyglądać inaczej niż wszyscy.

Mi się nie podoba natura. Nie podoba mi się chudość. Nie podobają mi się kobiety bez piersi, bez d*py. No i taka jestem. To jest mój styl i tyle. Nie podobałam się sobie w ogóle, miałam pełno kompleksów, że jestem za chuda, nie mam piersi. Że chciałbym mieć większe to, tamto, siamto. I stało się. Teraz jestem szczęśliwa – tłumaczyła w rozmowie z Pudelkiem w 2022 roku.

Polecamy: Tak kiedyś wyglądały "Królowe życia". Na operacje plastyczne wydały miliony złotych!

Laluna operacje. Ile wydała na poprawianie urody?

Nie jest tajemnicą, że Laluna przeszła szereg operacji plastycznych, które kompletnie ją zmieniły. Na poprawianie urody ulubienica widzów wydała mnóstwo pieniędzy! W zorganizowanym jakiś czas temu na Instagramie Q&A zdradziła, że chodzi o kwotę 2 milionów złotych. Laluna zrobiła m.in.

 • liposukcję i plastyka brzucha,
 • powiększyła usta, piersi i pośladki,
 • dwa razy poprawiała nos,
 • przeszła lifting oczu i brwi oraz wycięcie powiek,
 • poddała się zabiegowi baby face surgery,
 • przeszła operację zmniejszenia żołądka.

Tak wyglądała Laluna przed operacjami

Jak Laluna z "Królowych życia" wyglądały zanim stała się sławna? Zobacz archiwalne zdjęcia w galerii!

Listen on Spreaker.