Królowe życia: Kasia planuje kolejny zabieg medycyny estetycznej! Co zamierza sobie poprawić?

2020-04-02 14:58
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

W 6 odcinku 8 sezonu Królowych życia znów będzie mnóstwo emocji. Dagmara jest bardzo dumna z Conana, który naukę świetnie godzi ze swoimi pasjami i ma niezwykle ambitne plany. Właśnie teraz, na kilka miesięcy przed maturą i jego ważnymi wyborami, jest mu niezwykle potrzebna. Równie potrzebna jest Edzi, której obiecała wspólne kompletowanie wyprawki. Rafał i Gabriel muszą zmierzyć się z niełatwym zadaniem.

Królowe życia: co się wydarzy w 6 odcinku 8 sezonu? Odkąd Rafał i Gabriel są właścicielami kur, Jadzi i Fryderyka, stali się odpowiedzialni za żywe istoty. Wzięli sobie do serca nową rolę i starają się być jak najlepszymi opiekunami. Bardzo szybko przekonają się, że to zadanie nie jest wcale takie łatwe!

Królowe życia: sezon 8, odcinek 6

Kasia lubi eksperymentować z medycyną estetyczną. Ostatnio zauważyła, że jej twarz wymaga pewnych poprawek. Umówiła się więc na konsultację ze specjalistą. Pani doktor jednak nie będzie przekonana, że jakiekolwiek zabiegi są na razie potrzebne. Jak Kasia zareaguje na tę wiadomość? Co jeszcze czeka bohaterów „Królowych Życia”? Szósty odcinek będzie pełen zabawnych zwrotów akcji.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE