Izabela Macudzińska z Królowych życia na zdjęciach z dzieciństwa! Jest nie do poznania?

2020-03-31 16:12 kw
Izabela Macudzińska
Autor: TVN/xnews

Królowe życia goszczą na antenie stacji TTV od kilku lat. Program od początku przyciąga ogromną publiczność i ma spore grono oddanych fanów. Z chęcią śledzą oni kolejne przygody nietuzinkowych uczestników, którzy kochają luksusowe życie. Wśród gwiazd programu warto wymienić Dagmarę, Rafała, Gabriela czy też Izabelę. Izabela pokazała ostatnio zdjęcia z dzieciństwa, które zachwyciły jej fanów! Jak wyglądała kilkanaście lat temu?

Izabela Macudzińska z Królowych życia pokazała zdjęcia z dzieciństwa! Izabela dołączyła do Królowych życia w czwartym sezonie. Szybko stała się ulubienicą widzów, dzięki nietuzinkowej osobowości oraz wesołemu usposobieniu. W programie występuje wraz ze swoim partnerem Patrykiem, z którym jest w związku od 18 lat. Celebrytka chętnie dzieli się ze swoimi fanami życiem codziennym, często publikując prywatne zdjęcia. Ostatnio wrzuciła na Instagram zdjęcia z dzieciństwa.

Izabela Macudzińska - zdjęcia z dzieciństwa

Ostatnie tygodnie większość z nas spędza w domach, oglądając filmy i seriale, czytając książki, pracując zdalnie czy też uczestnicząc w zajęciach online. To czas, kiedy chętniej wrzucamy nowe zdjęcia do sieci, odświeżając swoje profile na Facebooku czy Instagramie. Aktywniejsze są również gwiazdy i celebryci, którzy jeszcze chętniej zdradzają szczegóły życia codziennego oraz wrzucają nowe fotki. Izabela Macudzińska, czyli gwiazda Królowych życia wrzuciła ostatnio zdjęcia z dzieciństwa, które zachwyciły jej fanów. Jesteście ciekawi, jak wyglądała celebrytka kilkanaście lat temu? Sprawdźcie sami - zdjęcia poniżej.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE