Królowe życia

"Królowe życia". Dlaczego Edzia nie przyjaźni się z Dagmarą? O co się pokłóciły? "Ja cię Edzia kocham dalej"

Dagmara i Edzia były kiedyś nierozłączne. Razem występowały w programie "Królowe życia", ale ich przyjaźń nagle się rozpadła. Dlaczego? Co Edzia zrobiła Dagmarze Kaźmierskiej i czy to rzeczywiście definitywny koniec ich przyjaźni? Sprawa nie jest jeszcze przesądzona, o czym może świadczyć najnowsza wypowiedź Kaźmierskiej.

Spis treści

  1. "Królowe życia". Czy to koniec?
  2. Edzia i Dagmara bawiły widzów programu "Królowe życia"
  3. Co Edzia zrobiła Dagmarze?
  4. Dagmara Kaźmierska i Edzia zażegnają konflikt?

"Królowe życia". Czy to koniec?

"Królowe życia" były na antenie TTV przez sześć lat i doczekały się w sumie 12 sezonów. Serial dokumentalny pokazywał codzienność ekscentrycznych bohaterek takich jak:

  • Dagmara Kaźmierska,Laluna Unique,
  • Iza Macudzińska,
  • Adrianna Eisenbach.

W lutym 2023 r. kanał TTV poinformował o końcu emisji "Królowych życia". Pożegnalny wpis producentów pojawił się na oficjalnym profilu programu w mediach społecznościowych. "Pragniemy podziękować Wam za to, że byliście z nami przez 12 sezonów »Królowych życia«. Spędziliśmy wspólnie aż sześć lat, podczas których nie zabrakło: radości, wzruszeń, śmiechu do łez i przygód, które przeżywaliśmy wspólnie z naszymi szalonymi bohaterami" – poinformowano.

Edzia i Dagmara bawiły widzów programu "Królowe życia"

Dagmara Kaźmierska była najjaśniejszą gwiazdą "Królowych życia". Obok niej w programie przez kilka lat występowała także Edyta Nowak-Nawara, czyli popularna dziś Edzia.

Panie przyjaźniły się od lat, a ich wspólne perypetie śledziły tysiące widzów. Edzia była sąsiadką Dagmary, gdy ta wróciła z Ameryki. "I tak powoli od kawki do kawki, jakaś tam nić się między nami zawiązała. I Edzia zawsze kiedy miała kłopoty czy coś ja byłam zawsze dla Edzi. No i się zaprzyjaźniłyśmy. Jakoś wszytko to poszło, wiadomo. W programie jest moje życie, moja rodzina moi przyjaciele, no i wiadome było, że Edzia też się musiała znaleźć w programie" – wyjaśniła Kaźmierska podczas Domówki u Dowborów.

Dagmara i Edzia bawiły publiczność do łez, ale w pewnym momencie ich przyjacielska relacja nagle dobiegła końca. Co poróżniło obie panie i zaszkodziło ich przyjaźni?

Czytaj też: "Królowe życia" po programie. Co dziś robią Dagmara Kaźmierska, Laluna Unique, Sylwia Peretti?

Co Edzia zrobiła Dagmarze?

Fani "Królowych życia" starali się przeanalizować, co doprowadziło do zerwania przyjaźni. Zaczęło się od transmisji live na profilu Edyty na Instagramie – pytana o przyjaciółkę Edzia reagowała nerwowo, co dało ludziom do myślenia. Niedługo potem Dagmara Kaźmierska podczas Domówki u Dowborów po raz pierwszy zabrała głos i ujawniła, co ją poróżniło z Edzią.

Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali. Jakiegoś ma tam kumpla swojego fryzjerczyka i z nim tam uskuteczniają… Ze mną było zero kontaktu i tak jest naprawdę, że mnie się to pierwszy raz zdarzyło. Wszystko dobrze gadamy, dzwonimy, nagle ch*j. Nagle nikt nic nie wie. (…) Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie - wyznała.

Kaźmierska zaczęła podejrzewać, że Edyta Nowak-Nawara myśli o solowej karierze w show-biznesie. "Edzia nie pomyślała, że wagonik nie zajedzie daleko bez lokomotywy" – dodała w rozmowie z Dowborami.

Polecamy: Występowali w "Chłopakach do wzięcia". Dziś niewielu o nich pamięta

Dagmara Kaźmierska i Edzia zażegnają konflikt?

Przyjaźń Dagmary Kaźmierskiej z Edytą Nowak-Nawarą dobiegła końca i wydawało się, że temat jest dawno zamknięty, jednak najnowsza wypowiedź Dagmary z lutego 2024 r. dała do myślenia wielu osobom.

Tęsknię za moja Edką fredką. Edzia nie zadzwoniła, ja też nie zadzwoniłam i dalej tęsknię. Ja cię Edzia moja kocham dalej – wyznała w rozmowie ze Światem gwiazd.

Myślicie, że Edzi i Dagmarze jeszcze uda się odbudować przyjaźń? Zobaczcie ich wspólne zdjęcia w naszej galerii.