Królowe życia 8, odc. 5: Edzia wzywa pogotowie. Asia chwali się butami za 10 tys. euro

2020-03-26 16:19
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Dagmara jest już coraz bardziej samodzielna. Jeszcze niedawno poruszała się na wózku, a teraz prawie biega o kulach. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia i Królowa chciałaby już podbijać świat w szpilkach. Poza tym czuje, że właśnie teraz jest Edzi najbardziej potrzebna. Na szczęście zawsze może liczyć na Jacka i jego szalone pomysły. Tak jak on może liczyć na Dagmarę.

Królowe życia 8, odc. 5: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? U Asi nastąpią spore zmiany. Długo nie mogła znaleźć idealnego lokatora do swojego luksusowego mieszkania. W końcu uznała, że sama w nim zamieszka. W jej przypadku przeprowadzka to spore przedsięwzięcie, głównie ze względu na bogatą zawartość garderoby. 

Królowe życia 8, odc. 5: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku?

Podczas pakowania Asia pochwali się koleżance nowym nabytkiem. Królowa życia kupiła nowe buty, których cena zwala z nóg - kosztowały 10 tys. euro! U Izy zrobi się gorąco. Patryk zaginął i nie daje znaku życia. W podobnej sytuacji jest koleżanka Izy, więc obie domyślają się gdzie ich szukać. Cóż... z pewnością nie w bibliotece. Gdzie podziewa się Patryk?

Z kolei Dagmara zmartwi się o Edzię. Jej przyjaciółka powie jej przez telefon, że źle się czuje, dlatego Dagmara zdecyduje się ją odwiedzić. Na miejscu okaże się, że Edzia wezwała pogotowie, co przestraszy Dagmarę nie na żarty.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE