Królowe życia - Dagmara znowu w szpitalu. Zamieściła poruszający wpis

2020-03-26 12:22
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Dagmara Kaźmierska to niewątpliwie największa gwiazda emitowanego na TTV reality show Królowe życia. Widzowie pokochali jej nietuzinkową, szczerą osobowość i ogromne serce dla przyjaciół i rodziny. W siódmym sezonie programu, emitowanym w 2019 roku, widzowie Królowych życia mogli śledzić walkę Dagmary o powrót do zdrowia. Uczestniczka programu uległa bowiem poważnemu wypadkowi samochodowemu.

Królowe życia - Dagmara kolejny raz trafiła do szpitala. Walka o powrót do pełnej sprawności kosztuje ją bardzo dużo wysiłku. Uczestniczka programu postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat w poście, który wrzuciła na Instagram. Mimo że Dagmara ma już za sobą kilka operacji oraz trudną rehabilitację, nie odzyskała jeszcze pełni sił.

Królowe życia - Dagmara zamieściła wzruszający wpis ze szpitala

W środę 25 marca na Instagramie Dagmary pojawiło się jej zdjęcie ze szpitala. Królowa życia przeszła operację prawej nogi i podziękowała swojemu lekarzowi, który, jak podkreśliła, zajmuje się nią w tak trudnym czasie. Dagmara podzieliła się także poruszającym przemyśleniem: 

CZAS I ZDROWIE TO DWA CENNE SKARBY , KTÓRYCH NIE DOCENIAMY DOPÓKI SIĘ NIE WYCZERPIĄ ❤️Dbajmy o siebie i innych

Problemy ze zdrowiem Dagmary zaczęły się już pod koniec maja 2019 roku. To właśnie wtedy Królowa życia dodała po raz pierwszy zdjęcie ze szpitala, które opatrzyła podpisem, że niewiele brakowało, a już by jej nie było - wypadek samochodowy był naprawdę poważny. Początkowo uczestniczka programu musiała poruszać się na wózku inwalidzkim, dopiero mozolna rehabilitacja pozwoliła jej na poruszanie się o kulach. Jak widać powrót do pełnej sprawności nadal trwa, ale Dagmara nie zamierza się poddawać!

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE