Królowa i konkwistador, odc. 36 i 37 - streszczenie. Poważne konsekwencje spotkania Sol i Juana

2021-08-04 16:59 Adrian Rybak
Królowa i konkwistador
Autor: Materiały TVP

Królowa i konkwistador to najnowszy serial Telewizji Polskiej. Widzowie już mogą oglądać produkcję, która emitowana będzie przez cały okres wakacji 2021. To kolejny zagraniczny tytuł, który według TVP ma podbić serca widzów. Za nami już pierwsze kilkadziesiąt odcinków. Co wydarzy się w kolejnych? Sprawdź niżej.

Królowa i konkwistador to kolejny zagraniczny serial, który będzie można obejrzeć w Telewizji Polskiej. Poprzednie propozycje cieszyły się dużą popularnością. Polscy widzowie pokochali takie propozycje jak Więzień miłości, Promyk nadziei, Elif, Mata Hari czy Kozacka miłość. Z tego powodu TVP liczy na to, że nowy serial także odniesie sukces. Widzowie mogli już obejrzeć wiele odcinków i niektórzy już wciągnęli się w nową produkcję. Mamy dla nich dobrą informację. Nadchodzące odcinki będą niezwykle ciekawe. Sprawdź streszczenia poniżej:

Królowa i konkwistador - odcinek 36. Czwartek 5.08.2021

Spotkanie Sol i Juana ma poważne konsekwencje. Matka Lola surowo każe dziewczynę. Ines, z rozpaczy, próbuje popełnić samobójstwo. Pedro chce wyruszyć na poszukiwania brata. Ojciec Sancho jest gotów pojednać się z gubernatorem, ale stawia surowe warunki. Catalina próbuje ratować sytuację. Margarita nie przestaje nękać Sol.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21

Królowa i konkwistador - odcinek 37. Piątek 6.08.2021

Wiek XVI, Ameryka Południowa. Na ziemi Indian pojawiają się konkwistadorzy, którzy dokonują grabieży i mordów na rdzennych mieszkańcach kontynentu. Catalina, córka indiańskiego wodza, zostaje porwana, gdy hiszpańscy konkwistadorzy napadają na ziemie należące do jej plemienia. W Hiszpanii Pedro de Heredia jest namawiany przez przyjaciół, by wyruszyć na podbój Nowego Świata. On woli zostać w ojczyźnie, u boku kochanki, jednak okoliczności zmuszają go do ucieczki z kraju. Na statku poznaje Patricia, który w zamian za pomoc obiecuje mu bogactwo.

Królowa i konkwistador - o czym jest?

Serial Królowa i konkwistador skupia się na losach Cataliny, rdzennej Kolumbijki, która oddała swoje serce i duszę konkwistadorowi. Pedro, uwikłany w intrygi Starego Świata, stanie przed ciężkim wyborem. Aby uratować brata, decyduje się zdradzić Catalinę i jej ludzi. Po dramatycznych wydarzeniach kobietę przepełnia żądza zemsty na dawnym ukochanym. Inspiracją do stworzenia serialu była jedna z pierwszych historii miłosnych pomiędzy rdzenną Kolumbijką a Hiszpanem, związana z powstaniem miasta Kartagena.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE