Królewna Śnieżka - Rachel Zegler zagra główną rolę w aktorskiej wersji bajki!

2021-06-24 15:05 kg
Królewna Śnieżka
Autor: screen YouTube/20th Century Studios

W ostatnich latach Disney tworzy aktorskie wersje swoich najpopularniejszych bajek. Nowych odsłon doczekały się między innymi takie produkcje jak: Aladyn, Kopciuszek, Mulan, Zakochany kundel, Dumbo czy też Piękna i bestia. Już wkrótce widzowie będą mieli okazji obejrzeć aktorski remake Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków. W głównej roli w filmie wystąpi Rachel Zegler! Sprawdźcie szczegóły nadchodzącej produkcji.

Królewna Śnieżka - Rachel Zegler gwiazdą aktorskiej wersji bajki! Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków to film animowany z 1937 roku oparty na baśni braci Grimm, który uważany jest za jedną z najpopularniejszych produkcji Walta Disneya. Kultowa bajka już wkrótce doczeka się aktorskiej wersji, a w główną rolę wcieli się Rachel Zegler, aktorka o kolumbijsko-polskich korzeniach.

Najlepsze filmy dla dzieci - 2018, 2019, 2020 rok

Rachel Zegler zagra Królewną Śnieżkę

Rachel Zegler to zaledwie 20-letnia aktorka, która na wielkim ekranie zadebiutuje pod koniec 2021 roku. To właśnie wtedy do kin trafi film West Side Story Stevena Spielberga, w którym Rachel wcieli się w Marię. Gdyby tego było mało, wiadomo już, że gwiazda zagra w sequelu Shazam, który ma ujrzeć światło dzienne w 2023 roku. Aktorkę będziemy mogli podziwiać również w aktorskiej wersji Królewny Śnieżki!

Zdjęcia do nowej odsłony kultowej bajki mają ruszyć jeszcze w tym roku, ale premiera produkcji ma odbyć się co najmniej za dwa lata. Za reżyserię odpowiadać będzie Marc Webb, natomiast za muzykę - Benj Pasek oraz Justin Paul.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE